SRBIJA - Iskustva & recenzije

Blago onom tko je trenutno u Beograd-u, ostaje jos 5 dana.
 
Sad u nedelju idem za Beograd...na tjedan dana...
Pa ako ima tko kakvu preporuku...bio bih zahvalan
Imam ja, link:
Devojka je prelepa uzivo, mini je, bas je niska, savrseno telo, vitka (zavisi od ukusa, sta volis, ja volim male guze, prelepe face)
Ima tri teta, butina, ruka i ledja, ne odvlaci previse paznju

Ja svaku ribu prvo pretrazim, tako da sam i nju nasao. Ako je vidis, posle dejta prosledicu ti par njenih normalnih slika da imas za uspomenu - meni je to veoma bitno, da mogu da se secam

Kod Skadarlije je, bas u toj ulici, poslace ti detaljno uputstvo kako da stignes. Ispred vrata pitace te da slikas pare, sto je ok, slikaj i posalji joj. Ulaz je mracan ali nema nikog, ja obicno neam frku, imam ogromna ramena i nikad nisam praznih ruku - mada ne znam da li je to dobro ili lose :)

Enlgeski zna odlicno, visprena je i vickasta, u seksu odlicna
Cena: trazila je 200 za sat, dogovorili smo se 100 za pola sata, 1 svrs
Oral bez, sex (naravno) sa kondomom
Jedna od najlepsih devojaka koje sam sreo, slike koje je okacila su nista za to kakve fotke ima na Instagramu
Kada sam dosao, dala mi peskir, rekoh, istusirao sam se pre nego sto sam posao, kaze ona, ma zaperi ga malo, to je dovoljno :) Rekoh, ajde, vazi :)

Nije gledala na sat, otisao sam i ranije, jer imam sto godina i ne mogu toliko dugo i jako :)
Jos jednom, neverovatno je koliko je lepa i sarmantna, u ovom hobiju sam neko vreme, jednqa od najlepsih.
 
Imam ja, link:
Devojka je prelepa uzivo, mini je, bas je niska, savrseno telo, vitka (zavisi od ukusa, sta volis, ja volim male guze, prelepe face)
Ima tri teta, butina, ruka i ledja, ne odvlaci previse paznju

Ja svaku ribu prvo pretrazim, tako da sam i nju nasao. Ako je vidis, posle dejta prosledicu ti par njenih normalnih slika da imas za uspomenu - meni je to veoma bitno, da mogu da se secam

Kod Skadarlije je, bas u toj ulici, poslace ti detaljno uputstvo kako da stignes. Ispred vrata pitace te da slikas pare, sto je ok, slikaj i posalji joj. Ulaz je mracan ali nema nikog, ja obicno neam frku, imam ogromna ramena i nikad nisam praznih ruku - mada ne znam da li je to dobro ili lose :)

Enlgeski zna odlicno, visprena je i vickasta, u seksu odlicna
Cena: trazila je 200 za sat, dogovorili smo se 100 za pola sata, 1 svrs
Oral bez, sex (naravno) sa kondomom
Jedna od najlepsih devojaka koje sam sreo, slike koje je okacila su nista za to kakve fotke ima na Instagramu
Kada sam dosao, dala mi peskir, rekoh, istusirao sam se pre nego sto sam posao, kaze ona, ma zaperi ga malo, to je dovoljno :) Rekoh, ajde, vazi :)

Nije gledala na sat, otisao sam i ranije, jer imam sto godina i ne mogu toliko dugo i jako :)
Jos jednom, neverovatno je koliko je lepa i sarmantna, u ovom hobiju sam neko vreme, jednqa od najlepsih.
i onda je svizac zamotao čokoladu.
 
i onda je svizac zamotao čokoladu.
mislis sta hoces, kako sam ti rekao, tako je.
- Pritom, ja kad kazem da je devojka lepa, onda je devojka tako lepa da verovatno nisi imao takvu. Pricam iz iskustva, bio sam u vezi sa nasom najplacenijom manekenkom dve godine, izlazio sa voditeljkama, plejbojzecicama (hrvatskom), balerinama itd itd - kada kazem da je devojka lepa, to nije "lepa za moj ukus" ili "lepsa od onog sto inace mogu da smuvam", to znaci da je devojka zaista lepa svakom, sem onih 2% koji su izuzeci koji potvrdjuju pravilo
- I upravo je taj tvoj stav razlog zasto ja jebem prelepe devojke koje su nasmejane i pametne (ne pricam o poslovnoj pratnji), a ti ne - jer ne verujes da bi jedna tako kvalitetna riba bila sa tobom.
- Evo ti prilike, doduse moraces da platis, ali nije problem, svi ovde smo u tom hobiju. Moj problem nije smuvati prelepu devojku i nagovoriti je na sex, moj problem je taj sto sam se ozenio, dobio decu i ne mogu vise da muvam, a da me zena ne provali, a ne bih voleo to. Plus kreno sam da zaradjujem, pa sad platim. Nije kao nekad, ali je ok, barem kad je raznolikost u pitanju. Kod kuce zena, u kraj uljubavnica, i nekako se pokrpim (jer porodicni zivot nije nesto na sta sam navikao, poprilicno sam mator - ali je predivan, i ne bih se vracao na staro)
- Zato ne serendaj, nego, ako si u bg-u, idi i poseti devojku :) to ej ona, i uzivo je jos bolja. Iskreno, dok je nisam nasao (koristim vojne programe za to), i dok nisam na njenom instagramu video snimke iz Beograda, mislio sam da je prevara. Dok nije otvorila vrata mislio sam da je prevara. Ali nije :)
- Tako da, prvo preporuka, drugo provereno, trece, cokoladu mota mrmot :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh