Squirt

Imao bivšu koja je močila stalno špricalo jako znala tokom sexsa svršavat ko luda promočila sve plahte neznam šta nije....čak je mogla bez da sam ju diro po pički samo kad sam joj se sa sisama igrao ...stvar je u tome da moraš bit potpuno opuštena i vjerovat partneru 150%...al ima i do stvara tehnike mnogo faktora
To se zove inkontinencija.
 
Pozdrav.
Tema je jako zanimljiva i za neke žene doista predstavlja taboo.
Kao prvo trebamo rasčlaniti što je squirt a što piss...U ustima se osjeti razlika, o da, itekako..
Squirt je zapravo tekućina koju žena ispusti (štrcne) prilikom doživljavanja orgazma.. I da se razumijemo, nje baš i nema u potocima...
U kojekakvim videima žene (glumice) pod krinkom 'squirta' iz sebe izbacuju hektolitre tekućine a zapravo samo uriniraju (pišaju) ..
E, to dvoje ne bi trebalo brkati iako nekim ženama zaista zna pobjeći i piss prilikom svršavanja pa bude šou po krevetu..
E upravo taj strah da će se krevet natopiti tekućinom i jest glavna kočnica kod nekih žena..
Boje se da je to nehigijenski... Pa, iskreno nekome je možda i malo ''too much'' da ga žena zalije ako u tome ne uživa ili to ne voli...
Dakle, squirt varira od žene do žene a i sve ovisi i o prilici, ambijentu, predigri itd ...
Neka žena će se bolje opustiti u nekom kupatilu ili hidromasažnoj kadi jer će tu moći 'štrcnuti' bez bojazni da će smočiti sve oko sebe..Ako je u pitanju strah koji sam maloprije spomenuo..
Možda je i to mjesto/prijedlog za sve žene koje to nisu probale da se prepuste strastima sa svojim partnerom upravo u kupatilu....
Inače, mislim da je dovoljan samo poveći ručnik ispod stražnjice žene ukoliko partner nije vičan usisavanju squirta...
A zaista, nema ništa ukusnijeg...
 
Pozdrav.
Tema je jako zanimljiva i za neke žene doista predstavlja taboo.
Kao prvo trebamo rasčlaniti što je squirt a što piss...U ustima se osjeti razlika, o da, itekako..
Squirt je zapravo tekućina koju žena ispusti (štrcne) prilikom doživljavanja orgazma.. I da se razumijemo, nje baš i nema u potocima...
U kojekakvim videima žene (glumice) pod krinkom 'squirta' iz sebe izbacuju hektolitre tekućine a zapravo samo uriniraju (pišaju) ..
E, to dvoje ne bi trebalo brkati iako nekim ženama zaista zna pobjeći i piss prilikom svršavanja pa bude šou po krevetu..
E upravo taj strah da će se krevet natopiti tekućinom i jest glavna kočnica kod nekih žena..
Boje se da je to nehigijenski... Pa, iskreno nekome je možda i malo ''too much'' da ga žena zalije ako u tome ne uživa ili to ne voli...
Dakle, squirt varira od žene do žene a i sve ovisi i o prilici, ambijentu, predigri itd ...
Neka žena će se bolje opustiti u nekom kupatilu ili hidromasažnoj kadi jer će tu moći 'štrcnuti' bez bojazni da će smočiti sve oko sebe..Ako je u pitanju strah koji sam maloprije spomenuo..
Možda je i to mjesto/prijedlog za sve žene koje to nisu probale da se prepuste strastima sa svojim partnerom upravo u kupatilu....
Inače, mislim da je dovoljan samo poveći ručnik ispod stražnjice žene ukoliko partner nije vičan usisavanju squirta...
A zaista, nema ništa ukusnijeg...
Bravo.
Točno objašnjeno.
I da, sam squirt nije urin tj piss. Pa valjda znamo kakav je 'miris' pišaline, a tko je probao okusiti tekućinu squirta, zna da to nije isto.
Probala sam čak i ja, volim si oblizati prste nakon i pomirisati taj specifičan miris.
 
Je da trebalo bi svaki put malo liznuti onjušiti i reći aha ovo je pišalo ajde ponovo, jel to možeš svjesno ispucati onako u metu kao pikado?
 
Bravo.
Točno objašnjeno.
I da, sam squirt nije urin tj piss. Pa valjda znamo kakav je 'miris' pišaline, a tko je probao okusiti tekućinu squirta, zna da to nije isto.
Probala sam čak i ja, volim si oblizati prste nakon i pomirisati taj specifičan miris.
Iskreno, squirt je nekako vodeniji i bez nekog specifičnog okusa...
Dok je piss slankast i zna u početku štrcanja biti jako ružna okusa...
He he , zato uvijek pustim da malko oteče...
Zapravo sve ovisi što žena konzumira prije...
Ako se konzumiraju šparoge okus bude jako opor..
..Ali recimo poslije pive ili pak lubenice okus je fenomenalan..
 
Na videima se vidi prozirna tekućina. Nije li urin žut?
Kao što sam već i napisao ovisi u koje doba dana se urinira i naravno što se konzumiralo od tekućine prije..
Ako se pije puno tekućine i stalno piški, urin je skoro bijele boje i nije uopće slan..
Za razliku od ovog prije navedenog, ako se dugo nije piškilo, onda je piss žute boje i intenzivnog slanog okusa..
Ovo zadnje baš ne preporučam za uživanje jer , ipak je to otpadna tekućina iz nečijeg organizma te može kod nekih partnera izazvati probavne smetnje.. Ja više volim kada malo oteče pa tek onda navalim ...
Najbolji je okus poslije lubenice.....mmmmmm
 
Pozdrav.
Tema je jako zanimljiva i za neke žene doista predstavlja taboo.
Kao prvo trebamo rasčlaniti što je squirt a što piss...U ustima se osjeti razlika, o da, itekako..
Squirt je zapravo tekućina koju žena ispusti (štrcne) prilikom doživljavanja orgazma.. I da se razumijemo, nje baš i nema u potocima...
U kojekakvim videima žene (glumice) pod krinkom 'squirta' iz sebe izbacuju hektolitre tekućine a zapravo samo uriniraju (pišaju) ..
E, to dvoje ne bi trebalo brkati iako nekim ženama zaista zna pobjeći i piss prilikom svršavanja pa bude šou po krevetu..
E upravo taj strah da će se krevet natopiti tekućinom i jest glavna kočnica kod nekih žena..
Boje se da je to nehigijenski... Pa, iskreno nekome je možda i malo ''too much'' da ga žena zalije ako u tome ne uživa ili to ne voli...
Dakle, squirt varira od žene do žene a i sve ovisi i o prilici, ambijentu, predigri itd ...
Neka žena će se bolje opustiti u nekom kupatilu ili hidromasažnoj kadi jer će tu moći 'štrcnuti' bez bojazni da će smočiti sve oko sebe..Ako je u pitanju strah koji sam maloprije spomenuo..
Možda je i to mjesto/prijedlog za sve žene koje to nisu probale da se prepuste strastima sa svojim partnerom upravo u kupatilu....
Inače, mislim da je dovoljan samo poveći ručnik ispod stražnjice žene ukoliko partner nije vičan usisavanju squirta...
A zaista, nema ništa ukusnijeg...
A po mojem osobnom iskustvu s par cura što realnih što na plaćanje.
Kad svršavsnja lizanjem ili diranjem klitorisa bude prozirna tekućina dok kod masaže G točke bude gušća boje i izgleda kao sperma ali to je teže postići jer ih malo pristane i opusti se na diranje prstima unutra a neke imaju pritisak kao da će se pokušati jer se pritišće mjehur i onda se zgrče.
Ali sa kojima uspije orgazam je toliko intezivan ali za to treba puno predigre i vježbe i povjerenja partnera.
Najbolja poza je da leži potrbuške jastukom ispod bokova može se ta točka kao kod muških prostata tražiti prstima a kad se skuži može i kitom pogotovo bez kondoma glavićem plitka penetracija.
Ako ju diraš prstima ako se ne buni možete se igrati guzi joj lizanjem ili diranjem a kad se osjeti vrhunac gurneš joj prst dublje.
Samo treba ručnik ili najlon ispod jer neke znaju obilno svršiti ili malo ali tu ne mogu fejkat jer kad dodje do orgazma to je toliko intenzivno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh