SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Bio sam kod ove cure dok je bila u Zadru, a pošto je sad u Splitu eto mala recenzija.

1000kn pola sata, 1300 sat.
Može se otuširati prije i poslije.
Nema anal, pušenje i sex sa, ljubi se, mazi, ono što mi je top bilo, je njeno poznavanje engleskog što uvelike olakšava cijeli susret. Inicira razgovor, pita želim li promijeniti pozu, jel sve ok.

Što se izgleda tiče, na slikama su malo sredili kožu, očistili je možda od madeža malo, ali to je ona i uživo mi je i zgodnija nego na slikama (al opet to je stvar ukusa).
 
Ima ko kakvih saznanja jesu opt bonovi u igri ? SEX ONA TRAZI NJEGA SPLIT zovem se Ana, imam 28 godina, bavim se erotskim uslugama, radim sve sta zelite sa kolegicom u mom apartmanu. Gospoda koja su zainteresirana za dobar provod neka se jave na 095 5068 901 na whatsap
 
Ima ko kakvih saznanja jesu opt bonovi u igri ? SEX ONA TRAZI NJEGA SPLIT zovem se Ana, imam 28 godina, bavim se erotskim uslugama, radim sve sta zelite sa kolegicom u mom apartmanu. Gospoda koja su zainteresirana za dobar provod neka se jave na 095 5068 901 na whatsap
Je li neko možda provjerija o čemu se radi
 
SEX ONA TRAZI NJEGA SPLIT MLADA CURA U CENTRU GRADA JAVITE SE ZA DRUZENJE U VLASTITOM PROSTORU SAMO WHATSAPP NA POZIV NE ODGOVARAM 0915135465

Jel ko bija sa ovom,ako je isplati li se
 
Sad bio kod nje,bio i prošlo ljeto ženska je famozna,utrenirana brazilka i playboyeva zečica iz portugalskog izdanja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh