SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Eto vidis. Ja sam pisa o crvenoj Loreni da je meni Ferrari. Jedan drugi njemu nije bilo dobro, da je Renault 4. Ja znam od dvojice isto na forumu a od jednoga se moze nac reza na ege da je i njemu bilo Ferrari.

Tako da mi je novi uzor al fard. Pa sad pimp ili simp ne briga me hehe
To ako jednome nije valjala a ostalima je
Onda je u tom pojedincu problem
Sve i ovisi kako pristupiš
I mišljenja da nema smisla uokolo ic u prazno,nego se kod provjerenih stabilizirati kao stalni klijent i automatski ti je bolja usluga,koja bome nije jeftina
A najbitnije je nakraju uloženo=vraćeno
 
Ekipa,imam pitanje. Imam druga, dosta mladji,21 godina. Normalan momak,uredan, student i radi. I sad ide za split uzet auto novo, i pocastio bi se. Al problem je sto mu je uopce prvi put ovo, i zeli se opustiti, bez ikakvog stresa,lagana atmosfera. Koju da mu preporucimo?
Laura (ex Sarah) 👍
Ekipa,imam pitanje. Imam druga, dosta mladji,21 godina. Normalan momak,uredan, student i radi. I sad ide za split uzet auto novo, i pocastio bi se. Al problem je sto mu je uopce prvi put ovo, i zeli se opustiti, bez ikakvog stresa,lagana atmosfera. Koju da mu preporucimo?
 
Ekipa,imam pitanje. Imam druga, dosta mladji,21 godina. Normalan momak,uredan, student i radi. I sad ide za split uzet auto novo, i pocastio bi se. Al problem je sto mu je uopce prvi put ovo, i zeli se opustiti, bez ikakvog stresa,lagana atmosfera. Koju da mu preporucimo?
Ovo Laura ex Sarah ja ti iskreno ne bi. Vitoria stvarno cura nije loša jedino šta po meni te silikonske guzice mi nisu napete.

Svi su hvalili Laylu, ja nisam bio pa ti ne mogu reći ali vjerojatno valjda probati...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh