SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Tako je, ukusi su različiti, zato imam problem s tim kad mi neko kaže da nisam konkretan u recenzijama. Ono šta je nama svima bitno na prvu je pristup koji cura ima prema tebi. Ako se ponaša kao da te se želi šta prije riješit, ne vrijedi tih novaca, sve i da je najsexy cura na svitu. Naravno, onda dolaze svi ostali detalji, ali to je individualna stvar. Alicia je vrhunska u pristupu, a o detaljima susreta neću govorit, kao što i inače ne pričam. Ako će me neko napast da sam zbog toga njen pimp, ili što već, briga me.
Nisi ti pimp, ti si simp 🤣
 
Ekipa,

Ajmo se malo fokusirat na preporuke i recenzije. Ako su neki ovdje poslom onda je to sam na kraju vrsta gerila marketing kao sta ce na nekoj platformi izac sponzoriran oglas…

Na nama je da prosudimo hocemo li se voditi recenzijama.

Nego sta Vi mislite o ovim starijim sa EGE-a on 35+…

Ili da se i dalje drzimo mladih latinki…
 
Nego sta Vi mislite o ovim starijim sa EGE-a on 35+…

Ili da se i dalje drzimo mladih latinki…
Pa sve najbolje, u prosjeku su puno bolje od mladih, naročito kad su independent. Naravno, ne znači da i kod mladih nema super tigrica. Pratis komentare na forumu i ERGE, pa ocijeniš sam, al preporuka iskusnih clanova je dobar pokazatelj. Roxana, Kimberly, Irina, Yara, sve imaju skoro savrsene komentare ovdje a sve se vrte oko 35, tako da navali i uzivaj...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh