SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Alaaa Focker brat ju je predložia. A ja cilo vrime kuratom u sebi zahvaljujem.
Kakva nelagoda za novog člana
Mogu li negdi prominit nickname u GlupiSplićo
Više odgovara

Pozdrav svima
Dobro je kolega. Rekao sam ti da ćeš bit zadovoljan. Mala je top, bio sam i ja opet kod nje, ali ne pišem za svaku curu recenziju kao nekad prije. Uglavnom, Layla je izgledom jedna od najboljih cura s kojima sam bio. Malo je radila na faci i tu mi se malko pokvarila, ali tijelo je vrh vrhova.
 
Dobro je kolega. Rekao sam ti da ćeš bit zadovoljan. Mala je top, bio sam i ja opet kod nje, ali ne pišem za svaku curu recenziju kao nekad prije. Uglavnom, Layla je izgledom jedna od najboljih cura s kojima sam bio. Malo je radila na faci i tu mi se malko pokvarila, ali tijelo je vrh vrhova.

takvo tijelo se rijetko viđa....
 
Sarah posjecena danas. Ne bi iskreno preporucio sta se tice seksa previse mehanike da te odradi, pusenje SA, ono seks prosjecan.

Sta se tice tila mala depna venera i ako neko voli taj stil onda je cura bomba …

Ja bio jučer, bilo sve za 10 od prijema do akcije. Pušenje bez iako je krenula rukom po kondom samo sam ga lagano stavio u usta bez. Što sam htio to je radila, okretala se na mig, baš me pratila. Na kraju dobro išpricao po sisama, kaže molim te nemoj po licu. Tražila na kraju zajedničko tuširanje i tu se mazila.

Možda joj bio loš dan, tko zna
 
Ja bio jučer, bilo sve za 10 od prijema do akcije. Pušenje bez iako je krenula rukom po kondom samo sam ga lagano stavio u usta bez. Što sam htio to je radila, okretala se na mig, baš me pratila. Na kraju dobro išpricao po sisama, kaže molim te nemoj po licu. Tražila na kraju zajedničko tuširanje i tu se mazila.

Možda joj bio loš dan, tko zna
Ma takav je zivot… razumimo i njih malo …..

Nego sta drugo da probamo
 
Ja bio jučer, bilo sve za 10 od prijema do akcije. Pušenje bez iako je krenula rukom po kondom samo sam ga lagano stavio u usta bez. Što sam htio to je radila, okretala se na mig, baš me pratila. Na kraju dobro išpricao po sisama, kaže molim te nemoj po licu. Tražila na kraju zajedničko tuširanje i tu se mazila.

Možda joj bio loš dan, tko zna
 
Ja bio jučer, bilo sve za 10 od prijema do akcije. Pušenje bez iako je krenula rukom po kondom samo sam ga lagano stavio u usta bez. Što sam htio to je radila, okretala se na mig, baš me pratila. Na kraju dobro išpricao po sisama, kaže molim te nemoj po licu. Tražila na kraju zajedničko tuširanje i tu se mazila.

Možda joj bio loš dan, tko zna
Pa, imao sam odlično iskustvo i nisam ostao 10 minuta, ostao sam 2 sata i imao topao i ugodan trenutak, mislim da ako si ostao 10 minuta to je zbog tebe jer ona to nije imala s mene, super je radila sa mnom, toliko je uvijek posjećujem i nikada nije bila ravnodušna prema meni ni na trenutak. 😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh