SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

300€ sve ukljuceno, outcall, ali kako je ostala dosta duze, nije bilo gledanja na sat pa idem ca ako ne platis toliko i toliko, nego je pristojno rekla uff vec 5 sati, ja pitam jel zelis ic ili ostat jos, ona kaze ostat jos, maybe you can gift some money if ok, ostale detalja nebi dilija da iduci nebi spustali cijenu kako si njemu toliko a meni toliko, nadam se da je to ok?
Ovako i onako ti nista virujem ali eto. Poceo si pisat pa neces dalje. A vec si zasra haha
 
Ovako i onako ti nista virujem ali eto. Poceo si pisat pa neces dalje. A vec si zasra haha
Jebote kako cu zaspat veceras? Daj molin te da te uvjerin…
Godinama samo citan forum zbog korisnih informacija, bija sa dosta cura, ovo je prva koja me odusevila toliko da san se odlucija napravit account i pohvalit, al ti se nades tu koji meni ne viruje, sta tocno ne virujes? Ako lazem cifre to je tebi nebitna informacija svakako, ako lazem za nju koliko je dobra nazovi, otidi, pa napisi dojam i nemoj zaboravit cijenu napisat, al pravu, bez laganja.
 
Jebote kako cu zaspat veceras? Daj molin te da te uvjerin…
Godinama samo citan forum zbog korisnih informacija, bija sa dosta cura, ovo je prva koja me odusevila toliko da san se odlucija napravit account i pohvalit, al ti se nades tu koji meni ne viruje, sta tocno ne virujes? Ako lazem cifre to je tebi nebitna informacija svakako, ako lazem za nju koliko je dobra nazovi, otidi, pa napisi dojam i nemoj zaboravit cijenu napisat, al pravu, bez laganja.


 
Evo novi sam clan, ali nisan nov u ovom “svitu” 😂

Mel je bila kod mene od 03:00 do 09:00, vrlo vjerovatno cemo i veceras opet, odusevila me svime, jednostavnin dogovaranjem, izgledom, higijenom, ocigledno je da sat ne gleda kad smo uru dogovorili, nema glume, ona bas radi sta zeli, a zeli sve.

Jel se da ljubit pitas, za druge neznan, al s menom je kliknila na par stvari i par tema, vidila moj izgled i higijenu pa je time ona i zapocela ljubljenje.

Eto, neman rici za opisat iskustvo s njom, duboko grlo, analno, tusirali smo se jedno 100 puta u tih 6h 😂

A dobro, mogu virovat da se i one nekad opuste zafali im društva kliknu s nekim pa to završi tako kako je...sad jel istina il ne ko će to znat...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh