SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sad bi ti najradije poslao screen shot dogovora sa Brunom,ali neću posto je to naša stvar..ako mi nevirujes šta san napisa,lipo odi kod nje,dog se sa njom,izgustaj se pa javi kako je prošlo.

A šta bi triba objavit video da netko poviruje :ROFLMAO: lipo si opisa pa ko će virovat nek viruje ko neće ne mora.

Ali da nema lažnih recenzija ima. Ali to se vidi po profilu onoga tko piuše.
 
Tako izgleda PR mašinerija...ne budi naivan, premda je cura vjv ok....svi znaju da je mercedes dobar pa se isto reklamira....tako treba i dobre cure staviti u izlog...
Je u pravu si
Sad bi ti najradije poslao screen shot dogovora sa Brunom,ali neću posto je to naša stvar..ako mi nevirujes šta san napisa,lipo odi kod nje,dog se sa njom,izgustaj se pa javi kako je prošlo.
Sram te bilo PR mašinerijo
 
Da li je netko bio??
Mislim da mi je prijatelj nešto s njom dogovara tražila a-bon , on zapeo skoro kupio taj jebeni bon ja ga stopira jer čim su neki bonovi i uplate onda je zajeb. Meni je jedna priznala ustvari on baš mi sve potvrdio
 


Jel iko bio
Ja je kontaktira iz znatiželje prije misec dana , na sve živo pristala ali na kraju uz bon ,ma prevara. Ja kažem neman vrimena za kupovat bon dat ću više u kešu. Ma kakvi ni govora. To u principu i nisu pičke nego muški ,to mi je prizna jedan isto što je pisa oglase i čovik lipo zaradi.
 
Mislim da mi je prijatelj nešto s njom dogovara tražila a-bon , on zapeo skoro kupio taj jebeni bon ja ga stopira jer čim su neki bonovi i uplate onda je zajeb. Meni je jedna priznala ustvari on baš mi sve potvrdio
Nije istina, Slavonka već dugo radi u Splitu. Radi s kešom i samo na poziv. Pušenje bez, seks sa, akcija dobra, bucmasta,malešna prava slavonka. Isplati se otići ako hoćeš nešto domaće
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh