SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo da podijelim svoje dojmove sa Brunom..ona slikama se odradia fotošop(npr posvijetlila si je boju kože i malo po licu,ali ništa specijalno)
Tilo je ko sa slika,uživo je ženska avion..blago rečeno,prava gara a meni se to osobno sviđa..tek je danas stigla i bila je i umorna,ali odradili smo žestokih sat vremena..vrhunsko tilo,jebe se vrhunski,dobar GFE,3poze izmislili, plus pusenje bez kondoma jedva san izdrza 20min do kapitulacije.engleski baš i ne priča,mada mi je rekla da zna pričati ali blaženi google translate..nije sama u stanu,radi joj i cimerica,ali stan je velik, uredan,ima klimu u sobi..Momci sretno!!
 
Evo da podijelim svoje dojmove sa Brunom..ona slikama se odradia fotošop(npr posvijetlila si je boju kože i malo po licu,ali ništa specijalno)
Tilo je ko sa slika,uživo je ženska avion..blago rečeno,prava gara a meni se to osobno sviđa..tek je danas stigla i bila je i umorna,ali odradili smo žestokih sat vremena..vrhunsko tilo,jebe se vrhunski,dobar GFE,3poze izmislili, plus pusenje bez kondoma jedva san izdrza 20min do kapitulacije.engleski baš i ne priča,mada mi je rekla da zna pričati ali blaženi google translate..nije sama u stanu,radi joj i cimerica,ali stan je velik, uredan,ima klimu u sobi..Momci sretno!!

Koja
 
Evo da podijelim svoje dojmove sa Brunom..ona slikama se odradia fotošop(npr posvijetlila si je boju kože i malo po licu,ali ništa specijalno)
Tilo je ko sa slika,uživo je ženska avion..blago rečeno,prava gara a meni se to osobno sviđa..tek je danas stigla i bila je i umorna,ali odradili smo žestokih sat vremena..vrhunsko tilo,jebe se vrhunski,dobar GFE,3poze izmislili, plus pusenje bez kondoma jedva san izdrza 20min do kapitulacije.engleski baš i ne priča,mada mi je rekla da zna pričati ali blaženi google translate..nije sama u stanu,radi joj i cimerica,ali stan je velik, uredan,ima klimu u sobi..Momci sretno!!
Evo ovako bi tribale izgledat recenzije...👏
 
Tako izgleda PR mašinerija...ne budi naivan, premda je cura vjv ok....svi znaju da je mercedes dobar pa se isto reklamira....tako treba i dobre cure staviti u

Tako izgleda PR mašinerija...ne budi naivan, premda je cura vjv ok....svi znaju da je mercedes dobar pa se isto reklamira....tako treba i dobre cure staviti u izlog...
Sad bi ti najradije poslao screen shot dogovora sa Brunom,ali neću posto je to naša stvar..ako mi nevirujes šta san napisa,lipo odi kod nje,dog se sa njom,izgustaj se pa javi kako je prošlo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh