SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dobra pičoka, puši vrhunski, dobro se taslači,a najjeftinija u ponudi.

Ovoj drolji objasnim da sam kratak s vremenom i da ću bit točno u uru i ostat uru, kaže ok , dođem do zgrade, šalje poruku da ne može ipak

Bio sam ja u Rijeci i nije mi nesto. Pusi bez solidno ali pozuruje sa sexom. Nakon par minuta u dogiju okrece se i govori da joj svrsim po sisama.
Ima odlicno tijelo ali zbog tog brzanja ne bih opet
 

A šta ne pametuj, prvo nisi napisa ništa detaljno na kakav video misliš...a s druge strane, ovo je tema za razmjenu informacija o kurvama u Splitu a ne o razmjenama videa i sranja iz splitski klubova. Da je "neka" kvalitetna jebačina sigurno bi već kružilo gradom, vjerovatno si "neko" dijete zeljno drkanja pa ti je "neko" u školi rekao da se "netko" jebao u vanille pa sad oćeš biti glavna faca u razredu.
 
A šta ne pametuj, prvo nisi napisa ništa detaljno na kakav video misliš...a s druge strane, ovo je tema za razmjenu informacija o kurvama u Splitu a ne o razmjenama videa i sranja iz splitski klubova. Da je "neka" kvalitetna jebačina sigurno bi već kružilo gradom, vjerovatno si "neko" dijete zeljno drkanja pa ti je "neko" u školi rekao da se "netko" jebao u vanille pa sad oćeš biti glavna faca u razredu.
Bit ću faca samo kod tvoje mame
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh