SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ovo trojac stigao sa Malte upravo




tko je bio lani znat će....

kazu na neodređeno...
 
Ovo trojac stigao sa Malte upravo




tko je bio lani znat će....

kazu na neodređeno...
Ova Bella ne izgleda kao na slikama, poslala mi je sliku.. mrsava, sitne sise, kratka plava kosa, otp 35+ god
 
Ovo trojac stigao sa Malte upravo




tko je bio lani znat će....

kazu na neodređeno...
Pare prevare obe 2 ,Bella je 100% slike nisu iste,ma 80% njih nisu sa slika užas
 

Prvo jako su ugodno društvo za zafrkanciju i razgovor... pričaju super engleski, bile su cilo lito zadnje u Splitu i poznaju split, izlaze vani i to... nisu zaključenje ko brazilke ... ne gledaju na vrijeme ako nemaju klijente iza

Bella oko 30 godina, kako ćeš znat u par godina koliko ima kad se urede... malo mršavija, ali evo kaze mi da je jedva 2 kila uspila nabacit ... meni je zanimljiva jer se stalno smije i vrckava je kako bi se reklo u dalmaciji... amo reć iskustvo u top 10...

Sara - prije bila Emma... vjerovatno oko 3pet godina, isto tako zanimljiva u priči otvorena, vatra u krevetu... ubila boga u meni... sigurno iskustvo u top pet

Sandra - mlađa od njih... mozda oko 2pet.. nismo si baš sjeli onako kao sa ove dvije... mozda ipak razlika u godinama bila prevelika... ali ok odradila svoje... al sigurno za nekog od oko 30 bude odlična...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ovo je samo moje iskustvo.... a svoje novce potrošiti gdje hoćete
 
Braćo bolje da drkate nego da idete kod iti jedne kurve, moje iskustvo, sve pišu i lažu , cijena na ege jedno a na chatu drugo ne isplati se ,drkajte ili nađite curu, za 100€ i ova u kafiću će vam dat
 
Bija san ja u Daniele proslu godinu, apartman kraj modesty-a, 250e ura bez anala, 300e sa analom. Pitala me sliku da posaljen kad san dosa isprid, proslo sve ok. Uzea uru bez anala, svrsija 2x, tusiranje, cisto sve tako da je meni bilo ok. Izgleda ka na slikama, jedino me njen pirs na jeziku zivcira. Vesela cura, malo engleski, malo gugl translator. Akcija isto dobra, svidilo mi se jer me gleda u oci dok radi bj. Kasnije su dolazile druge cure, jeftinije tako da nisan vise bija u nje.

Najbolje ti je dogovori, otidji i znat ces ko je iza vrata. Uvik se mos okrenit i ic ca ako ti ne pase. Pokazes sta si dogovorija u chatu tipkala ona ili neki brko i onda udaras
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh