SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bio sam ja u stanu su njih 3 ova Ana debela i ova sol
Ima 24-5 god tako nesto po izgledu bolja je nego na slikama bar meni... nece puši bez dala 2 puta za po ure akcija 7/10
Ja sam odustao od nje. Dobio sam video na kojem je ona i ove dvi krmače šta su skupa s njom u apartmanu. Na videu je puno lošija nego na slikama. Slike su isfotošopirane, a kad sam vidio video prošla me volja.
 


Znaci uprqvo se vratio od gospodicne elise , nemam rijeci , zena je bozanstvena , od pevog ulaska prog dojma na vratima osjecas se pozeljnim ,opustenim, poljubac padne vec na ulazu, seks nemoze bit bolji senzualan , strastven , moze sve poze,prst moze , ali ne u guzu , puswnjw idealno njezno zena zna sta radi , bas opustajuca atmosfera , seksa razgovora dodira , masaze.jednom rijecju bozanstvena . Do sad sam se samo sa silvijom milf iz zagreba osjecao tako ali sad je i elisa mojih top 2 .

Cijena 200 e sat, ostao sat i pol , raspricali se , slusa pozorno , bas ono najugodnijih sat vrwmena provedenih sa 2 pucnja
 


Znaci uprqvo se vratio od gospodicne elise , nemam rijeci , zena je bozanstvena , od pevog ulaska prog dojma na vratima osjecas se pozeljnim ,opustenim, poljubac padne vec na ulazu, seks nemoze bit bolji senzualan , strastven , moze sve poze,prst moze , ali ne u guzu , puswnjw idealno njezno zena zna sta radi , bas opustajuca atmosfera , seksa razgovora dodira , masaze.jednom rijecju bozanstvena . Do sad sam se samo sa silvijom milf iz zagreba osjecao tako ali sad je i elisa mojih top 2 .

Cijena 200 e sat, ostao sat i pol , raspricali se , slusa pozorno , bas ono najugodnijih sat vrwmena provedenih sa 2 pucnja
Prika imaš isto iskustvo ka i ja 😂😂😂😂 . Samo šta Silva udavi pričom na početku , ostalo je top . Kod nje isto ura nije ura . Ostao skoro 2 😉
 


Znaci uprqvo se vratio od gospodicne elise , nemam rijeci , zena je bozanstvena , od pevog ulaska prog dojma na vratima osjecas se pozeljnim ,opustenim, poljubac padne vec na ulazu, seks nemoze bit bolji senzualan , strastven , moze sve poze,prst moze , ali ne u guzu , puswnjw idealno njezno zena zna sta radi , bas opustajuca atmosfera , seksa razgovora dodira , masaze.jednom rijecju bozanstvena . Do sad sam se samo sa silvijom milf iz zagreba osjecao tako ali sad je i elisa mojih top 2 .

Cijena 200 e sat, ostao sat i pol , raspricali se , slusa pozorno , bas ono najugodnijih sat vrwmena provedenih sa 2 pucnja
Može za Silviu u inbox
 
Prika imaš isto iskustvo ka i ja 😂😂😂😂 . Samo šta Silva udavi pričom na početku , ostalo je top . Kod nje isto ura nije ura . Ostao skoro 2 😉
Pa kad znamo da je istina , to su dvije dame u cijelog toj bransi koje ne gledaju samo da te se rijese , kod njih dobijes dojam da niti ne placas , a kad ga dobijes bogami nije ti zao . Hehehhe da silvija ga bas nekad udavi sa pricom , ali ima zanimljivih prica hehehhe samo tiho prica
 
Meni bilo odlično vi kako očete virujem da sce 3 zadovolje top, cijenu sami dogvorite ja sam dogovoria 20 min za malo niže od 150
 
Hrabra bračo.. kreče korizma tako i moj post od žena...



Za kraj se sa Julianom... Ubila boga u meni... Neznam ko ide tkod nje ali jedva uhvatia termin...



Čekam kraj korizme za Elisu... Iako ako živi u Splitu to mi je ajme...
 
Bok ekipa.
Jel ima koja u Splitu da radi footjob,hulahopke,samostojeće,naša,da je normalna u glavi a ne neka luda i da liči na nešto.
Ima li netko kakva iskustva?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh