SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo vec neko vrime pratim forum pa da i ja napisen stagod.

Ruski broj al sam vidija da nije poslovni i dobre recenzije pa aj... Iako mi recenzije pare google translate al idemo vidit... Otvara vrata, zenska je bomba, visoka dosta reka bi oko 180, mozda 60kg, lipa, lipe zelene oci, odma poljubac u usta a nisan ni usa... Na prvu nisam moga skuzit al sam posli skuzija po tetovazama da uopce nije zenska sa slika... Malo vamo tamo, vadi kondom da ce mi ga pusit sa njim, ja vadin mobitel i pokazujen joj di pise oral bez, ne razumi kurca engleskog, salje poruku pimpu, aj moze bez... Pusenje dobro, akcija isto skroz dobra, simpa zenska skroz... Na kraju mi govori da ima 33 godine a ne bi joj da priko 25
 
To što tebi drži ili ne drži vodu me uopće ne zanima. Ja sam ispričao svoje iskustvo. Više mogu privatno reći onima koje zanima, ali preporučujem izbjegavati ovu curu.
Što se tiče ovog s pimpom, to mi je i bilo i glavi prvih nekoliko dana. Moje sranje? Ne, sranje je cure koja ne daje uslugu koju sam platio. Takve nisu zaslužile moje poštovanje jer ne poštuju ni mene ni novac koji im dajem.
Dajes post nama na uvid.
Pa bilo bi dobro da vidis sto ljudi misle o tome.
Procitaj jos jednom sto sam napisao . Pazljivo i stentano .
Bro ako nisi zadovoljan , ne ide se vise kod te cure . Ne moras biti nesto prepametan da skuzis.
Lova se ne uzima s obzirom da ti ga pusila. Stavis recenziju da svi znamo s kim imamo posla i to je to.
Ne pada mi na pamet vise te savjetovati stoga * PEACE *
 
Dajes post nama na uvid.
Pa bilo bi dobro da vidis sto ljudi misle o tome.
Procitaj jos jednom sto sam napisao . Pazljivo i stentano .
Bro ako nisi zadovoljan , ne ide se vise kod te cure . Ne moras biti nesto prepametan da skuzis.
Lova se ne uzima s obzirom da ti ga pusila. Stavis recenziju da svi znamo s kim imamo posla i to je to.
Ne pada mi na pamet vise te savjetovati stoga * PEACE *
10 sekundi s kondom, to nije pušenje. Ne moraš se slagati sa mnom, ali ne dam joj lovu koju nije zaslužila. To je isto kao da idem u restoran na ručak, naručim predjelo, glavno jelo i desert, a dobijem samo dio predjela. Bi li platio cili ručak? Jednostavno, nije se ispoštovalo ništa od dogovorenog. Ovako sam joj dao do znanja da nije u redu. Usluga koju skupo plaćamo mora biti uredna...
 
Kad vidis korisnik i kad ides na ime korisnika onda ces viditi da je Mistress Stella
Ako već čoviku ideš objašnjavati i pravit se pametan onda mu bar objasni kako triba. Korisnik znači da je ta osoba stavila određeni oglas, a ne mora značit da ta osoba i radi navedeno u oglasu. Znači, ja imam više oglasa, a pošto sam Domina, bavim se dominacijom, isključivo.Nisam Domina ujutro a navečer maserka.Oglas je tu i istinit je, ali se moje cure bave masažom, ja ne.Puna su ti usta mene, viška za nekoga ko nije nikad ni bio kod mene. Prestani me spominjat,naporan si i Bogu i vragu više.
 
Ako već čoviku ideš objašnjavati i pravit se pametan onda mu bar objasni kako triba. Korisnik znači da je ta osoba stavila određeni oglas, a ne mora značit da ta osoba i radi navedeno u oglasu. Znači, ja imam više oglasa, a pošto sam Domina, bavim se dominacijom, isključivo.Nisam Domina ujutro a navečer maserka.Oglas je tu i istinit je, ali se moje cure bave masažom, ja ne.Puna su ti usta mene, viška za nekoga ko nije nikad ni bio kod mene. Prestani me spominjat,naporan si i Bogu i vragu više.
Nemoj ucit tatu kako se dica pravu. I da, nisam bio i necu
 
Nemoj ucit tatu kako se dica pravu. I da, nisam bio i necu
Svaki debil može napravit dite, ka šta i svaki debil može pisat ovde. Ti si očiti primjer. I naravno da nisi bio, ti nigdi nisi bio samo si jedno od dežurnih piskarala ovde po forumu, još samo jedan u moru onih koji samo pišu, a nigdi nisu bili niti će ikad ić, al su zato svakom loncu poklopac pun iskustva. Ma daj mali oladi🙄🙄🙄
 
Mozete li to riješiti mirnim putem,svađe i prepucavanja nikome ne idu u korist.
Jedna od rijetkih sam žena ovde na forumu i uvik kažem šta mislin i kako je,kome pravo kome krivo. Svaku ženu se ovde napadalo kad bi rekla istinu, pa će očito tako bit i dalje, jer muški smatraju da je ovo njihov forum i da mogu srat o bilo kome kako stignu, a čim neka žena nešto kaže, napadnu je. Tipa ne znan da bi išta rješavala s njim igdje, ali u tome je i stvar zašto sam mu odgovorila, ne znamo se ali svako toliko me spominje i govori o meni i mojim oglasima, čemu?Ljudi stave link na moje oglase evo njega odgovara, a nikad bio kod mene nije.Ne razumin. Rijetko san ovde, bit ću još rjeđe jer ovo je još jedan tipični muški forum, više ko lokalni kafić s babama tračarama. Toliko od mene, iman pametnijeg posla,a ne se prepirat ovde s lokalnim mlatimudanima. Ali eto svima odgovora zašto po Splitu nema neke domaće ponude, ima je ima ali se zbog ovakvih foruma cure skrivaju i ne primaju nove ljude!
 
Jedna od rijetkih sam žena ovde na forumu i uvik kažem šta mislin i kako je,kome pravo kome krivo. Svaku ženu se ovde napadalo kad bi rekla istinu, pa će očito tako bit i dalje, jer muški smatraju da je ovo njihov forum i da mogu srat o bilo kome kako stignu, a čim neka žena nešto kaže, napadnu je. Tipa ne znan da bi išta rješavala s njim igdje, ali u tome je i stvar zašto sam mu odgovorila, ne znamo se ali svako toliko me spominje i govori o meni i mojim oglasima, čemu?Ljudi stave link na moje oglase evo njega odgovara, a nikad bio kod mene nije.Ne razumin. Rijetko san ovde, bit ću još rjeđe jer ovo je još jedan tipični muški forum, više ko lokalni kafić s babama tračarama. Toliko od mene, iman pametnijeg posla,a ne se prepirat ovde s lokalnim mlatimudanima. Ali eto svima odgovora zašto po Splitu nema neke domaće ponude, ima je ima ali se zbog ovakvih foruma cure skrivaju i ne primaju nove ljude!
Ajde, ja sam reka bio da je Mistress Stella i maserka jedna osoba. Zato sto je nick isti, i cak broj mobitela

Ti se javila, i rekla da sam ja ovako i onako i da nije tako nego si ti domina a tvoje cure masiraju.

Je tako je, virujem ti i sad cemo kao ove moje muške kolege i ova cura lipo staviti tocku i zavrsit ovu temu. Jel moze? Rijeseno?
 
Daj prebacite to u privatnu prepisku jebo vas, počinjem misliti da se samo ovako promoviraš.
Smiš mislit šta oćeš, stvar je u tome da me tu nema po godinu dana, svratim i onda san uvik istima na jeziku, trpin dosta i onda puknen jer mi je pun kurac da o meni pišu ljudi koje ne poznajen. I da ovo prilikon molin ko Boga forumaše da mi ne dolaze, ne triba mi nitko odavde, toliko o promociji. Laku noć.
 
Ajde, ja sam reka bio da je Mistress Stella i maserka jedna osoba. Zato sto je nick isti, i cak broj mobitela

Ti se javila, i rekla da sam ja ovako i onako i da nije tako nego si ti domina a tvoje cure masiraju.

Je tako je, virujem ti i sad cemo kao ove moje muške kolege i ova cura lipo staviti tocku i zavrsit ovu temu. Jel moze? Rijeseno?
Objasnila san ti šta znači korisnik oglasnika. I provjeri opet brojeve telefona. Bit će gotovo kad me prestaneš stavljat u usta. I nismo na ti, nikad ne možemo bit na ti! Al pametniji popušta pa napuštam ovu mušku konobu. Uživajte u ćakuli.
 
Jedna od rijetkih sam žena ovde na forumu i uvik kažem šta mislin i kako je,kome pravo kome krivo. Svaku ženu se ovde napadalo kad bi rekla istinu, pa će očito tako bit i dalje, jer muški smatraju da je ovo njihov forum i da mogu srat o bilo kome kako stignu, a čim neka žena nešto kaže, napadnu je. Tipa ne znan da bi išta rješavala s njim igdje, ali u tome je i stvar zašto sam mu odgovorila, ne znamo se ali svako toliko me spominje i govori o meni i mojim oglasima, čemu?Ljudi stave link na moje oglase evo njega odgovara, a nikad bio kod mene nije.Ne razumin. Rijetko san ovde, bit ću još rjeđe jer ovo je još jedan tipični muški forum, više ko lokalni kafić s babama tračarama. Toliko od mene, iman pametnijeg posla,a ne se prepirat ovde s lokalnim mlatimudanima. Ali eto svima odgovora zašto po Splitu nema neke domaće ponude, ima je ima ali se zbog ovakvih foruma cure skrivaju i ne primaju nove ljude!
Ma ja sam na vasoj strani,podrzavam vas u svemu sto ste napisali,nego đaba se prepirati kad nikad kraja tomu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh