SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

S obzirom da sam bio napaljenjoš od dogovora s Charlotte, na brzinu se dogovorimo s Taliom.


"Već sam jednom bio kod tebe" i kratko nagovaranje, tarifa se sa 150 spušta na 100 za pola sata uz dva svršavanja. Definitivno najbolje sise, akcija dobra, cura uredna. Kad bi skinula 5-10 kg bila bi top.
Super post tnks.
Bro dva svrsavanja za pola sata , dobar si , a i ona kako da to daje , nisam do sad naisao na dame koje dogovore dva svrsavanja za pola sata , uvik vele bro uzmi sat
 
Pozdrav svima!
Jučer se praktički sve dogovorio s 👇


Rekla da se samo javim pola sata prije. Došao sam u Split, obavio što sam imao, javljam joj se ali jbg sad joj je gužva pa me stavlja "na čekanje". Čekam 15ak minuti ispred zgrade njezinu potvrdu, i onda odlučujem otići i sve joj lipo napišem. Nudi mi termin za 20ak minuti, ali ja sam već otišao. Ok, cura mi je privlačna i govorim joj da ću se javiti za dan-dva.
Danas gledam ponudu, pojavila se nova cura koja mi je još bolja, tako da očekujte recenziju druženja s ovom 👇 ljepoticom.

 

Ima li netko iskustvo s ovom domaćicom?
 
Pozdrav svima!
Jučer se praktički sve dogovorio s 👇


Rekla da se samo javim pola sata prije. Došao sam u Split, obavio što sam imao, javljam joj se ali jbg sad joj je gužva pa me stavlja "na čekanje". Čekam 15ak minuti ispred zgrade njezinu potvrdu, i onda odlučujem otići i sve joj lipo napišem. Nudi mi termin za 20ak minuti, ali ja sam već otišao. Ok, cura mi je privlačna i govorim joj da ću se javiti za dan-dva.
Danas gledam ponudu, pojavila se nova cura koja mi je još bolja, tako da očekujte recenziju druženja s ovom 👇 ljepoticom.

Kao što sam i obećao, vrijeme je da podijelimo s vama svoje današnje iskustvo.
Dakle, kao što sam rekao Sonia mi je bila privlačnija i odlučujem se za nju. Malo razvlači komunikaciju na WhatsApp, odgovara s kašnjenjem stoga zaključujem da se dopisujem s pimpom. Al ok, bitno je da na kraju dobijem ono što želim. Dolazim na adresu, a vrata otvara druga cura. Nije loša, egzotična, ima ono nešto, ali to ipak nije ono što sam očekivao. Zahvaljujem se i odlazim. Čim sam sjeo u auto javljam se Jacque. Kaže da može za 20 minuti. Odlazim na adresu, čekam je, a ona malo kasni jer dolazi taxijem iz shopping centra. Nakon 10 minuti kašnjenja dolazi cura, uživo još bolja nego na slikama. Wow, konačno ono što želim! Ali radost je kratko trajala. Još u liftu vidim da je cila tmurna, kao da sam joj pobio pola familije. Odmah sam pomislio da će teško ovdje biti GFE, ali i dalje se nadam da će u krevetu doći do preobrazbe. Ulazimo u stan, nudi mi tuširanje ali to sam obavio doma. Traži lovu, dajem joj i ulazimo u sobu. Uglavnom, cura je izgledom top, ali ovo je moje najgore iskustvo ikada. Prvo mi ga drka skroz bezvoljno, pa odmah navlači kondom iako u profilu nudi pušenje bez, ali u uslugama je i GFE, ljubljenje a i toga nije bilo (ne želi). Pušenje katastrofa, tražim 69, a ona da ne može. E tu sam poludio. S noćnog ormarića sam zgrabio lovu koju sam joj dao i poslao je u neku stvar. Obukao sam se i otišao suva kurca, ali s velikim iskustvom. Još sam pod dojmom, a nakon ovoga danas mislim da ću barem 15ak dana odmoriti od ovog sporta. Jedino ako se neka bomba pojavi pa zov kurca bude jači...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh