SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jbg nemam slobodnu sad uza sebe, iako mislim da su to iste već pet šest godina, kod dvi sam bija i bilo je okret na vratima, jedino me zanjima ovaj oglas dvije crnke pružaju usluge masaže, znači jedino taj oglas bi triba provjerit a ove druge izbjegavaj
 
Taman izlazim od jedne columbiane i mislim si kakav bi ja bia čovik da ne napišem ništa na forum. Da počnemo sa njom, ne izgleda ko sa slika a i glupo je očekivat da će izgledat, al i dalje je mala avion. Prostor je apartman s 2 kreveta i wcom od 2 kvadrata. Ulazim unutra i odma mi govori "naked?" Dakle natuca engleski, pola ju ne razumim. Oral s kondomom, a tako mi moš pušit do sutra, al ima tehniku 7/10. Sjeda na mene i kreće kaubojka 8/10, dogi pošto ja vodim 11/10 :) :) sve u svemu Arianna se trudi i među boljim je u gradu, uzeo sam sat a razvukao jedva na 45. Zaira od prošlog tjedna malo lošije izgleda al je sex fantastičan. Sve u svemu preporuke, al da ima boljih, ima.
Bolju recenziju još nisam pročitao :) TOP!!!
 
U subotu navecer dogovorim s Majom iz oglasnika. Zva, dogovorija na brzinu. Kaze doji 9. U 9 manje kvarat stize poruka. Izvinjava se da ipak ne moze. Ok. Ja lagano nabrijan i idem nac na EGE curu koja je dostupna odmah. Prva odgovori ona:
Kaze mozes doci odma. Super. Za deset min sam kod nje. Prvi put uzimam po ure. 100 eura. Ona je kao na slikama. Nema bitne razlike. Kaze da ne zna engleski. Slabo nesto. Tako da pokusaj razgovora propada.
Tuš i na posal. Nije bas djelovala pretjerano raspolozeno, vjerovatno umorna na kraju dana. Ipak je sve ispalo super. Poze koje hoces. BJ dobar i bez. Na kraju najbolji handjob ikad. Uz masazu prostate bez da sam je trazio. Krenula lagano i kad je vidila da se ne bunim nastavila. Sve u svemu dobrih pola sata. Simpa cura. Brazilka.
 
U subotu navecer dogovorim s Majom iz oglasnika. Zva, dogovorija na brzinu. Kaze doji 9. U 9 manje kvarat stize poruka. Izvinjava se da ipak ne moze. Ok. Ja lagano nabrijan i idem nac na EGE curu koja je dostupna odmah. Prva odgovori ona:
Kaze mozes doci odma. Super. Za deset min sam kod nje. Prvi put uzimam po ure. 100 eura. Ona je kao na slikama. Nema bitne razlike. Kaze da ne zna engleski. Slabo nesto. Tako da pokusaj razgovora propada.
Tuš i na posal. Nije bas djelovala pretjerano raspolozeno, vjerovatno umorna na kraju dana. Ipak je sve ispalo super. Poze koje hoces. BJ dobar i bez. Na kraju najbolji handjob ikad. Uz masazu prostate bez da sam je trazio. Krenula lagano i kad je vidila da se ne bunim nastavila. Sve u svemu dobrih pola sata. Simpa cura. Brazilka.
Je je super je cura ,meni jedino glupo sta ne zna beknit eng haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh