SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Šta mislite pošto je Mila jedina normalna u Splitu da je sabotiramo nekoliko tjedana pa da malo spusti cijenu?
 
Bio sam kod nje u subotu,znaci zenska je bomba.Apartman uredan i cist,ponudi ti pice,upali neku brazilsku muziku sve top…jebe se i pusi ga ko nenormalna a cijena prava sitnica 100€ za 30 min.Jos mi je produžila za 10 min

Evo sad reci. Nema ponude? Nego nema jebaca, a ima kladionicara i narkosi koliko hoces. U jednom nisi u pravu, nije bomba nego je nuklearska bomba 😉. Ostalo nista više ne pomaze. Ide ca kuci nazalost
 
Jel ima neka u Splitu da bas voli oral, da to prsti na sve strane, da je bas jeben, jer sve je ovo nesto mlako samo sto prije da zavrsi?
 
da i ovdi ubacin komentar, jer je ovu curu stvarno steta propustit
posla poruku na ovi broj, dobija slike ove cure i jos jedne. izabra san tu drugu, cura ima par tetovaza, jednu izmedju sisa.
cura prezgodna, utegnuta, silikoni. ima koji cm ispod 170. cin san usa u apartman, odusevija san se. toliko je zenska normalna i kooepartivna da je to nemoguce. nikad nisan ovako nesto dozivija, da bas imas osjecaj da uziva u tome sta radi. ljubi se, mazi se, u sexu prihvaca bilo koju pozu i sta god oces. pitala me za tus, ona se isla tusirat posli sexa. ma stvarno sve perfektno.
nemojte ovo slucajno propustit, ne virujen da je bas kliknila ovako s menon. ako odete, samo napisite kako je bilo.
jedini minus je sta je apartman na glupoj poziciji di prolazi miljun ljudi. samo se zbog toga mislin ocu ic opet.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh