SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Zanima me flora.
Dda li ju je netko uspio kontaktirati i dogovoriti s njom nesto konkretno. Ako je, kako? Poziv, sms, viber poruke/poziv.
Ja za sad neuspješno.
 

Moja preporuka svima, zena oko 35 godina crne kose i vrhunskog tila, stvarno je dosta zgodna. Sise su trojka ali cvrsto stoje a doli je lagano ostavljena frizurica trokutic. Pusenje 9/10, akcija 8/10, bia 2 puta svaki put me zadovoljila i sigurno cu ponovo otic. U Split je jos 2 tjedna tek je dosla.
 

Moja preporuka svima, zena oko 35 godina crne kose i vrhunskog tila, stvarno je dosta zgodna. Sise su trojka ali cvrsto stoje a doli je lagano ostavljena frizurica trokutic. Pusenje 9/10, akcija 8/10, bia 2 puta svaki put me zadovoljila i sigurno cu ponovo otic. U Split je jos 2 tjedna tek je dosla.
Cijena je 500 po ure, 900 ura pa kako ko voli. Samo se nazove na broj i sve dogovori
 

Moja preporuka svima, zena oko 35 godina crne kose i vrhunskog tila, stvarno je dosta zgodna. Sise su trojka ali cvrsto stoje a doli je lagano ostavljena frizurica trokutic. Pusenje 9/10, akcija 8/10, bia 2 puta svaki put me zadovoljila i sigurno cu ponovo otic. U Split je jos 2 tjedna tek je dosla.
Zvuci predobro da bi bila istina. Jos ako je cijena ko sta oise u komentaru ispod, onda je to prilika koja se ne odbija. Navali narode
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh