SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nije transica ok zena u godinama 35 toj. Ka sam bio prije par dana. Znaci mozes radit što god hoces oces u guzu u čičku d ti puši prsti u pičku kurac u šupku neđa veze samo daj i na kraju je zašpricam cijelu po faci i sbe super. Ali zena una posao odradit pogotovo pušenje moji 18 je progutala nisam ni trepnio
 
700 pušenje seks a 1000 sve bez kondoma i u šupak i pičku znaci sve. I ja to uzeo i bio jedno 3 sata negleda uopce na sat. Prvih 40 minuta mi je dobro dobro pušila znaci sline svugdje uzmeš je za glavu i jebi razbaljuj usta bale njoj na nos izlaze ali ne odustaje pljune na njega i tako ma žena puši za medalju a i seks znaci nabijanje žestoko di god oš
 
700 pušenje seks a 1000 sve bez kondoma i u šupak i pičku znaci sve. I ja to uzeo i bio jedno 3 sata negleda uopce na sat. Prvih 40 minuta mi je dobro dobro pušila znaci sline svugdje uzmeš je za glavu i jebi razbaljuj usta bale njoj na nos izlaze ali ne odustaje pljune na njega i tako ma žena puši za medalju a i seks znaci nabijanje žestoko di god oš
+385 97 6699 171 jel ovo njen broj
 
700 pušenje seks a 1000 sve bez kondoma i u šupak i pičku znaci sve. I ja to uzeo i bio jedno 3 sata negleda uopce na sat. Prvih 40 minuta mi je dobro dobro pušila znaci sline svugdje uzmeš je za glavu i jebi razbaljuj usta bale njoj na nos izlaze ali ne odustaje pljune na njega i tako ma žena puši za medalju a i seks znaci nabijanje žestoko di god oš
Istina, ako se bas zelis ispraznit, ugodna i submisivna, dopusta sve.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh