SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel ima koja domaća šta nije prevara a da valja
Pisalo se o njima na ovim str.
I PREPORUKA:
Uživaj!
 
Pisalo se o njima na ovim str.
I PREPORUKA:
Uživaj!
Zadnja iz Estonije al ko da je naša.,
 
Cura je ok,sve ovisi šta želiš. Oralno sa kondomom radi. Za moj pojam sitnija cura sa manjim sisama nije po mom guštu jer preferiram veće cure sa većim grudima ali kažem sve je stvar ukusa. Ima prostor i uzima 600 kuna za pola sata odnosno 900 kuna za sat.
Koliko godina ima otprilike i jel se žvali? 😳😆🤗
 
cura bez sisa i guzice,zube je oprala zadnji put ko zna kad(vidi se ona zuta nakupina),vidia je poprica s njom 10 minuta da je bolje ocjenit mogu okrenia se i isa ca,znaci ljudi sta vi jebete po splitu to je strasno,nema normalne cure cast izuzetcima,ili ste svi odroni ili ste ovisnici o sexu pa jebete sve samo da je zensko strasno
Mislim da su neki kvarovi posrijedi.,je bezveze...i bahata.
 
Jel itko bio u ove tek je dosla u st ali opet ako netko misli ic molim te napisi he valja ista nisam is splita pa mi se neda trosit ura vamo ura tamo pa da gledam u zid
 
Jel itko bio u ove tek je dosla u st ali opet ako netko misli ic molim te napisi he valja ista nisam is splita pa mi se neda trosit ura vamo ura tamo pa da gledam u zid
I mene ova zanima. Izgleda mocno na slikama
 
Kad je najbolje zvati?
 
Da li je itko od vas bio kod ovih cura ili slucajno bio na ovoj stranici i zvao jer vidim da cijene su od 120-150e



Jel mozda netko bia kod ove gine.
Zanima me moze li se vise puta svrsiti ako se uzme sat ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh