SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bia kod nje bacenih 220€. Je ko na slikama ali je usluga nula bodova. Prostorija u centru grada mislim da dioklecijan nije zna za tu rupu. Pusenje 1/10 zuri joj se. Seks 3/10. Hoce samo doggy ja reka moze i drugo (popija sam bia malo pa mi ravnoteza nije bila bas ekstra) ona jedva govori engleski nemozes se dogovoriti. Ja joj objasnia da mi pusi jos malo. Vise ga drka nego pusi. Mene prosla volja kazem ja njoj izdrkaj ga (u dogovoru bilo mozes svrsiti po njoj.) Ona jedva pa sam ja preuzeo. Kaze ona “fuck ?” kazem ja njoj cum. Ona na to ok namistila se i ja po njoj. Kad je ona pocela psovati na portugalski, spanjolski pitaj boga koje jezike jos. Dize se sa kreveta trci u wc. Ja je gledam ko tele i mislim se odjebi kravo. Obuka se (ona se pere pocela skidati plahte sa kreveta) ja lipo pogleda jesu mi stvari svi tu i osa ca. Od 1-10 - 20 idem samo jos kod ruskinja.
Eh, sinoć/jutros pročita. Kasno! Istina je! Imala je dobru recenziju.Odličan BJ, piše. Počela kiša a nije mi se išlo kući. Nazovem je, javi se dispečer "Now free". Da mi adresu. Super i ja u centru, blizu. Dođem na adresu. Nikog. Staklena vrata unutra mrak. Čekam. Kisnem. Otišao bi ali žao mi Camagre. Kad eto nje, tek dolazi u prostor. Lijepa, sitna, vitka, egzotična. Širok osmijeh. Slike su prave. Mali prostor. Taman, jebački. Akcija. Počne BJ. Navlači gumicu. Pobunim se. Piše OWO. Ništa,ona po svome. BJ jadan. Mlak, jedva minutu. Nasadi se brzo. Cowgirl. Nabije se pet-šest puta pa legne na leđa. Ja začuđen. Govori mi "what,what?" Misionarka. Rekord,odglumi orgazam nakon minut. Okrene dupe. Već mi dopizdilo. Tu ni Camagra ne pomaže. Svršin, da nisan uzalud doša. Ostalo vrimena. Upitan je nešto. "Iz kojeg si grada?" Ignorira,ne razumije. Malica upali TV. Dva i po muškarca. Kaže mi da joj je to najdraža serija. Dobro,razumija sam. Odlazak u noć. Bolje Ravno do dna.
 
Dogovorio sam s Annom za sljedeći tjedan pa javim dojmove. Je li tko bio?

 
Kod koje s EGE se moze svsiti u usta ali da je provjereno a ne da dodem i cura ne da iako joj pise po services
 
Bia kod nje bacenih 220€. Je ko na slikama ali je usluga nula bodova. Prostorija u centru grada mislim da dioklecijan nije zna za tu rupu. Pusenje 1/10 zuri joj se. Seks 3/10. Hoce samo doggy ja reka moze i drugo (popija sam bia malo pa mi ravnoteza nije bila bas ekstra) ona jedva govori engleski nemozes se dogovoriti. Ja joj objasnia da mi pusi jos malo. Vise ga drka nego pusi. Mene prosla volja kazem ja njoj izdrkaj ga (u dogovoru bilo mozes svrsiti po njoj.) Ona jedva pa sam ja preuzeo. Kaze ona “fuck ?” kazem ja njoj cum. Ona na to ok namistila se i ja po njoj. Kad je ona pocela psovati na portugalski, spanjolski pitaj boga koje jezike jos. Dize se sa kreveta trci u wc. Ja je gledam ko tele i mislim se odjebi kravo. Obuka se (ona se pere pocela skidati plahte sa kreveta) ja lipo pogleda jesu mi stvari svi tu i osa ca. Od 1-10 - 20 idem samo jos kod ruskinja.
Ja sam ima sasvim drugacije iskustvo s njom, apaetman u centru je stvarno u zavucenoj ulicici i mali, ali je pristojan, uzeo anal, pusenje je bilo dosta kratko i s gumicom al kad ga je stavila, mala ga nije vadila iz guze a prominili sve moguce poze, bas sam se izgusta, na kraju joj svrsija po sisama i faci, da mi nije skupo, ponovija bi.
 
Ja sam ima sasvim drugacije iskustvo s njom, apaetman u centru je stvarno u zavucenoj ulicici i mali, ali je pristojan, uzeo anal, pusenje je bilo dosta kratko i s gumicom al kad ga je stavila, mala ga nije vadila iz guze a prominili sve moguce poze, bas sam se izgusta, na kraju joj svrsija po sisama i faci, da mi nije skupo, ponovija bi.
S tom sam se dogovarao tj. kad se konacno javila, bilo mi je kasno i dogovorimo se za sutra. I sutra salje poruku 'hi baby, i'm in Split now'. Jbt, kao da se prebacila iz Dubrave na Crnomerec. A bas sam zabrijao na nju, pogotovo kaj smo dogovorili sve standardno iz ponude + anal za 1.000 za pol cuke.
Valjda bu se vratila u Zg.
Isto tako i Rita kaj je u Rijeci.
Jedino kaj vrijedi nije u Zg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh