SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel bio neko kod ove, kakva je, jel se isplati otić
 
Iskustva?

Maja, simpatična Slavonka. Jače butine i dupe. Kakve ja volim! Dočekala me u tangama i čipkastom korzetu. Tuširanje.Odma je prešla u akciju. Još sam stajao ona ga je strpala u usta. Legnem, zdušno se zabavila s kurcem. Polako, žestoko. Kako god sam tražio. Sjela na mene, mjenja poze po želji. Svršavanje po sisama. Nema problema. Posjetio sam je više puta. Zimi,kada nema strankimja. Za razliku od njih ne ljubi se. Prostor ugodan. Pola sata 600.
 
Pozdrav svima, imate nekog preporučit za FootFetish u Splitu? Ako imate link oglasa molim vas stavite. Hvala svima.
 
Prva recenzija, nadam se da ce ih biti jos :cool:
Nakon teskih razocarenja u Splitu, napokon naletio na ovaj site i cuo za cuveni EGE.
Nikad vise Plavi Oglasnik i takve gluposti.


Aposolutna preporuka. Rijetko kad je u Hrvatskoj, bar tako kaze, ali nevjerovatno zgodna i privlacna cura. Vidi se da je u treningu. Higijena i prostor vrhunski. Nema natezanja, lijepo platis 200 eura za sat i opustis se.
 
Prva recenzija, nadam se da ce ih biti jos :cool:
Nakon teskih razocarenja u Splitu, napokon naletio na ovaj site i cuo za cuveni EGE.
Nikad vise Plavi Oglasnik i takve gluposti.


Aposolutna preporuka. Rijetko kad je u Hrvatskoj, bar tako kaze, ali nevjerovatno zgodna i privlacna cura. Vidi se da je u treningu. Higijena i prostor vrhunski. Nema natezanja, lijepo platis 200 eura za sat i opustis se.
Slažem se za EGE. Ali ne odriči se Plavog. Doći će zima pa će domaće valjati.
 
Prva recenzija, nadam se da ce ih biti jos :cool:
Nakon teskih razocarenja u Splitu, napokon naletio na ovaj site i cuo za cuveni EGE.
Nikad vise Plavi Oglasnik i takve gluposti.


Aposolutna preporuka. Rijetko kad je u Hrvatskoj, bar tako kaze, ali nevjerovatno zgodna i privlacna cura. Vidi se da je u treningu. Higijena i prostor vrhunski. Nema natezanja, lijepo platis 200 eura za sat i opustis se.
Sto radi za 200 e
 

bio netko kod Klare? ovako na fotkama izgleda sjajno
Ma ka lutka je mala, oko 155cm skladna lipa slatka prava ona ukrajinka zbog koje ostaneš na prosjačkon štapu i objesiš se. Al je usluga malo u kurcu bar meni bila pušenje je sa kondomom, neljubi se Al i to može bit jer joj se nisan svidia možda budeš bolje srice, a sex je bia odličan mi ja poze aktivna je mos Radit šta te volja
 
Ma ka lutka je mala, oko 155cm skladna lipa slatka prava ona ukrajinka zbog koje ostaneš na prosjačkon štapu i objesiš se. Al je usluga malo u kurcu bar meni bila pušenje je sa kondomom, neljubi se Al i to može bit jer joj se nisan svidia možda budeš bolje srice, a sex je bia odličan mi ja poze aktivna je mos Radit šta te volja
super, drago mi je cut da slike ne lazu:))
 
Da li je itko od vas bio kof ove zeske ili slucajno bio na ovoj stranici i zvao jer vidim da cijene su od 120-150e



 
Da li je itko od vas bio kod ovih cura ili slucajno bio na ovoj stranici i zvao jer vidim da cijene su od 120-150e



 
Da li je itko od vas bio kod ovih cura ili slucajno bio na ovoj stranici i zvao jer vidim da cijene su od 120-150e



Ima tu svega. Ova zadnja je zadnji put bila na stranici prošle godine. Klara je na EGE. Ima frišku recenziju. S stranicom cityoflove nemam iskustva. Izgleda da kasne s izmjenama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh