SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sad ste ušli u neke teme koje ni razgovor nemozes rjesit.
Svako radi ono sta misli da je za njega najbolje - da se razumimo nema laganog posla, svak ima neke svoje prednosti i mane....one su to odabrale i meni se iskreno čini da ove latine su puno otvorenije nego naše europljanke u smislu da i mogu primit svakog i svako ce ih jebat dok naše kurve opet i biraju malo.
Ti kad pogledaš, ti se njoj javiš - ona nezna ko je s druge strane a ideš kod nje, može doć čovik od 50 godina neopran smrdljiv neurdan a moze doc momak od 25 malo utreniran zgodan lip , na prvog ćeš se ispovraćat iza seksa a drugi će te razbit mozda da nes moc primit nikog iduca dva dana.

Ali mislim prije svega da one vole isto seks jer da nisu nebi to radile, sigurno da im u određenom trenutku bude pun kurac jebačine u danu, ali mislim da im je napaljenost non stop na vrhuncu, pogotovo tim južnoamerikankama one su sve po meni jebeno napaljene.

Ja sam mlađi, treniram i drzim do higijene - nemogu komentirat svoj izgled ali amo reć da sam čist obrijan uredan , ja isto neidem često idem tako, 1-2 mjesečno i već sam priča kako mi većina bude mehanički ali bia sam i nekoliko puta di je to bila baš kvalitetna jebačina di je i ona uzivala.

Primera radi ona juliana....jebemo se i razvalimo krevet, i prebacimo se u dnevni boravak iako sam ja reka da zavrsimo, onda me uvatila za ruku odvela u dnevni skakala je na meni jos po ure nabijala se koda sutra ne postoji, vuce me put sebe cilog me liže i na kraju mi dode i isplazi jezik da sve istresen po njoj....i poslje mi je ja pita kaze ona jebiga, i meni nekad dođe napaljenost pa se razvalim s nekim.

Mislim da su one u tome prvenstveno jer vole dobar seks i brzu lovu, jer te neke picke bi glatko mogle imat neko sponzora vecina njih izgleda jebeno dobro.
Jel živa Juliana😀
 
Ova Jimena je dugo ode, bila je prije deblja, vidim sad oglase da je malo i smrsavila neznam jel tko bio

Ali kad pogledam ove profile, koje dobre ženske samo mi sve pare lažni oglasi :
Zamjenio si Jimena i Jimenitu! Ova iz oglasa ima reviewe od prosle godine

Za Alinu neznam.

Ove zadnje dvi su sigurno prave
 
Vole i one europljane, čisti uredni fini...dole to u njih Brazil to je divljnina šta ti je...smrdljivi cili svi.

Meni je sad dvojba otić ovu od kololina, ili ovu jer me sad ovi dana lože malo silikoni i ovaj nafurani kurvanjski đir....samo mi je ova upitna da nije trans.

Napisa prije par dana da sam bio 5x zadnje dvi godine.

Garancija 1: nije trans

Garancija 2: uzivo lipša (bar meni)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh