SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, posluša sam te. Jutros bio. Sve kako si reka još i bolje. Super se proveo. sve što sam dogovorio i više od toga. slatka mala i ugodna. Ništa ne glumi, bar meni nije. Žao mi što sam imao malo vrimena 30 min. . jer san imao obaveze. produžila i do 40 min. Mazna ,voli se mazit poslije seksa, čak mi poslala i poruku poslije da joj je bilo vrlo lipo eto pa ako netko želi još je tu par dana. Voli uredne, čiste i sportivo muškarce. Ali ovo sportivo nije uvjet naravno.
Je je mala je sitna ali dinamitna haha..isplati se ponovit gradivo
 
Bio u Isabelle 30 min. Jako ugodno iskustvo. Cura je kulturna, pametna i jako simpaticna.
Drzi do sebe, higijena odlicna, lijep osmijeh, koza glatka, dupe veliko, sise isto, mekane, ugodne pod rukom.
Blowjob (sa kondomom) bogovski, jedva sam izdrzao da tu ne svrsim. Da je bilo bez gumice bio bi kao fontana. Nakon toga se popela na mene, lizao joj sise dok smo bili u cow girl pozi i nakon toga nisam mogao vise izdrzat i ispalio pucanj. Nakon toga razgovarali dok me je dobro izmasirala. Cura zna sta radi.
Tko ju posjeti nece pozalit, zao mi je samo sta nisam mogao vise vremena provest s njom.

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh