SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da oće ova doć za 100€ TOP, al sam primjetia kad dođu u split dignu na 150 i nece spuste na 100
 

Jel bio itko kod ove? Izgleda mi predobro, ali čim mi je rekla adresu Poljana Kneza Trpimira odmah mi se manje ide... 😂
 
Ako cemo jos vise u detalje trpimira br 5, 5 kat, kad izadjes iz lifta stan desno...sama je u stanu, jedna spavaca soba koliko san vidija...eto sad kontaktirajte ostale pa ako dogovorite znat ce te
 
Pa ajde ne izgleda loše
Pa ok je, kaze da je prekjucer dosla, jucer krenila u biznis tako da san bija medju prvima. Bija je neko iza mene oko 21-22 tu negdi pa ako je tu medju nama moze i on/ona rec...uglavnom kaze da su tu mozda 2-3 cure ostalo sve lazno tj nema drugih cura sa ege-a jer san je pita za Baby pa kaze da je ne zna iz agencije
 

prvi put ne znam šta bi napisa.... mozda sam puno oćekivao.. jer sam je pratio već 3 tjedna...

uglavnom ima tijelo ko da su je klesali svi nebeski klesari... iz one pisme od Ive amulića.... ima je ali sve lipo utegnuto divota... ne znam kako imaju onako stomak utegnut bez imalo škembe...

obavezno tuširanje, i dosta na čistoću pazi, malo iritantno.... akcija onako moze i bolje... ne znam i jel i u 2 kategoriju spada .. oral sa,

ima Eu putovnicu pa je nije bas briga za policiju... kazna 200 e...

jedino što je upirala da ima 23 godine.... da bi joj barem 28 - 30, nije još bilo bas drago.... a meni je dala 8 godina manje nego što imam pa bi je to malo napunilo ego.....
 

prvi put ne znam šta bi napisa.... mozda sam puno oćekivao.. jer sam je pratio već 3 tjedna...

uglavnom ima tijelo ko da su je klesali svi nebeski klesari... iz one pisme od Ive amulića.... ima je ali sve lipo utegnuto divota... ne znam kako imaju onako stomak utegnut bez imalo škembe...

obavezno tuširanje, i dosta na čistoću pazi, malo iritantno.... akcija onako moze i bolje... ne znam i jel i u 2 kategoriju spada .. oral sa,

ima Eu putovnicu pa je nije bas briga za policiju... kazna 200 e...

jedino što je upirala da ima 23 godine.... da bi joj barem 28 - 30, nije još bilo bas drago.... a meni je dala 8 godina manje nego što imam pa bi je to malo napunilo ego.....
Znaci, neisplati se?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh