SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Komandante reci reci, letit cemo kao meci....ajmo ekipa
Vjerojatno sa 10 poruka svima njima zaigra novčanik... Dobra je stvar STA je u sezoni Split dobro povezan... Nemojte pisati gluposti... Ugodno druženje, večera, odlazak na plažu i slično... Isprčajte se ako smetate i tako... Kaže mi da smo joj popravili dan.. da se nije ovako nasmijala odavno...
 
Ljudi, ne isplati vam se slat poruke curama koje su daleko. Neće te doć. Šaljite ovima koje su u Hrvatskoj ili u susjednim državama. Evo, razmijenio sam par poruka s ranije spomenutom Charlotte. Oduševljena je što imamo forum gdje komentiramo cure. Klaže da bi mogla doć početkom siječnja.
 
Ljudi, ne isplati vam se slat poruke curama koje su daleko. Neće te doć. Šaljite ovima koje su u Hrvatskoj ili u susjednim državama. Evo, razmijenio sam par poruka s ranije spomenutom Charlotte. Oduševljena je što imamo forum gdje komentiramo cure. Klaže da bi mogla doć početkom siječnja.
Bogme, ovo je vec treca, cetvrta sta je odusevljena time... Dobar znak
 
a nikakva suradnja, .. a je sam je opra kod agenta... čovik se ispričava... da mu je žao... stalni klijent koji je nezadovoljan im je najgore jer zna da ćemo je oprati ....

za ispriku sam mu reka da nam dovede simonu


vojsko sutra iza 11h znate šta vam je činiti...
 
Evo i od mene recenzija. Slike su stvarne. Kakva na slikama takva i uživo. E ali..... Dogovor malo dulji. Pošalje ti adresu. Kad san doša isprid ulaza onda je bilo my love slikaj mi ulaz i pošalji na wats app. Da bi mi na toj slici prikrižila ulaz i stavila strelicu di moran doć. I sliku pravog ulaza koja ti nestane za par sekundi. Jedno deset minuta san baulja okolo dok nisan naša. Doćek i seksi rublju. E sad akcija. Steka san dojam da radi samo da odradi. Po meni radi mehanički. Uopće nije pratila moj ritam nego cura udara po svome. Ko da se samozadovoljava. Možda je neko od vas bio u nje pa ima bolje iskustvo. Ako je neka stavi recenziju.
Ovime nikoga ne odvraćam od nje. Samo pišem moje dojmove
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh