SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo jednog iskrenog prevaranta
Nije baš skroz iskren.Toliko idiota da im pošalju bon jednostavno nema, za tolike cifre,a sve i da ima nije računao na karmu.Sad ću prebaciti na velika slova.NECE IM SE ISPLATITI,TO JE JEDINO SIGURNO.I usput,nikad im nisam poslao bon nego ih izvrijeđao,da nebi bilo zabune,uplate saljem potrebitoj djeci kad treba,na zalost za lijecenje.Pa kada iskreni pročita neka se malo zamisli što radi.
 
Taj za bonove može odgovarati ako ga neko prijavi policiji zbog prevare, sad druga je stvar hoće li ga netko prijaviti ili ne.
 





Bio netko?
Ako moze pomoc koju odabrati 🙈
 
Tražim normalnog lika iz Splita ili okolice sa zatamnjenim putnickim kombijem za zajednicko obilazenje dalmatinskih dama .
 





Bio netko?
Ako moze pomoc koju odabrati 🙈
Ja sam ti bio s biancom prisile godine kad je bila u Splitu bila je preko puta Firula.Bila je u apartmanu s jos jednom lipa mala sitna cvrste sise i nije pozurivala za ostale ti neznam Viki cu otic jedanput a Jennifer isto je je jeftina i negdi ima recenziju da je dobra i dava analno najviše zbog toga
 
Ja sam ti bio s biancom prisile godine kad je bila u Splitu bila je preko puta Firula.Bila je u apartmanu s jos jednom lipa mala sitna cvrste sise i nije pozurivala za ostale ti neznam Viki cu otic jedanput a Jennifer isto je je jeftina i negdi ima recenziju da je dobra i dava analno najviše zbog toga
Bianca bila prošle god u Splitu? Jesi siguran?

A Jennifer je Zafira, imas reze
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh