SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Jel bija ko?
bio sam sa njom
nema prostor
ima 22 godine
sex loš pička neobrijana pušenje loše izgled pa malo je debela mislim da ima oko 10 kila viška nebih rekao više od toga koštalo me 500 maruna jedan sex znači u sexu nezainteresirana neda analni sex možeš ju jebati sa ili bez kondoma ali ja sam sa kondomom šta je sigurno sigurno je
 
I isplati li se otić?
pa sad ja se nemam namjeru opet sa njom dogovarati jer nije ono što sam očekivao od nje imam osječaj kao da sam joj ja bio prva mušterija ikad ili jedna od prvih jer kad sam se skinuo ona me pitala dal da ga sad drkam pa me pitala dal da ga sad pušim pa me čak pitala kao da se i ja skinem mislim nekome kome nije prvi put zna šta triba raditi a i higijena je upitna dok se nije skinula nije smrdila a kad se skinula malo joj je pička imala čudan miris a i nema prostor
 
pa sad ja se nemam namjeru opet sa njom dogovarati jer nije ono što sam očekivao od nje imam osječaj kao da sam joj ja bio prva mušterija ikad ili jedna od prvih jer kad sam se skinuo ona me pitala dal da ga sad drkam pa me pitala dal da ga sad pušim pa me čak pitala kao da se i ja skinem mislim nekome kome nije prvi put zna šta triba raditi a i higijena je upitna dok se nije skinula nije smrdila a kad se skinula malo joj je pička imala čudan miris a i nema prostor
Si riješio prostor u tih 500....
Ili auto
 
pa sad ja se nemam namjeru opet sa njom dogovarati jer nije ono što sam očekivao od nje imam osječaj kao da sam joj ja bio prva mušterija ikad ili jedna od prvih jer kad sam se skinuo ona me pitala dal da ga sad drkam pa me pitala dal da ga sad pušim pa me čak pitala kao da se i ja skinem mislim nekome kome nije prvi put zna šta triba raditi a i higijena je upitna dok se nije skinula nije smrdila a kad se skinula malo joj je pička imala čudan miris a i nema prostor
potvrdjujem sve rečeno, nažalost
 
Jbte ode svi pitaju jel bija ko, jel bon, sta nudi, a vecina cini mi se nikad nigdi nije bila niti ce. a ako i odu nece napisati nista.

Nazovete pitate, posaljete poruku.. i onda znas jel bon, koliko kosta i sta nudi.
Pa kad saznas detalje onda ode lipo pitas ima ko kakvo iskustvo de ne zajebes.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh