Smokva.com

brate mili pa nemozete bit ko kromanjonci daj picke
mozes malo glumit prvih po dana jeli ona ti nesalje slike svakkve itd
uzivo bi odma prvi put rjesija
 
Kroz dugi niz godina, pregledao niz profila ondje, pa da kažem koju o smokvi...
Cure tamo ili su bisex pa traže isključivo druge cure, ili su u paru pa traže par za razmjenu, ili pak imaju neke specifične prohtjeve/fetiše u kojima se ne nalazim ili su daleko od moje lokacije pa druženje ne dolazi u obzir. Razmjenjivao dosta poruka, ali nikad nije bilo ništa konkretnog.
 
Kroz dugi niz godina, pregledao niz profila ondje, pa da kažem koju o smokvi...
Cure tamo ili su bisex pa traže isključivo druge cure, ili su u paru pa traže par za razmjenu, ili pak imaju neke specifične prohtjeve/fetiše u kojima se ne nalazim ili su daleko od moje lokacije pa druženje ne dolazi u obzir. Razmjenjivao dosta poruka, ali nikad nije bilo ništa konkretnog.
 
Kroz dugi niz godina, pregledao niz profila ondje, pa da kažem koju o smokvi...
Cure tamo ili su bisex pa traže isključivo druge cure, ili su u paru pa traže par za razmjenu, ili pak imaju neke specifične prohtjeve/fetiše u kojima se ne nalazim ili su daleko od moje lokacije pa druženje ne dolazi u obzir. Razmjenjivao dosta poruka, ali nikad nije bilo ništa konkretnog.
Slažem se s tobom stari isto je i meni tako iako sam dugo na smokvi ali u zadnje vrijeme tj unazad nekoliko godina baš i nisam tamo jer jednostavno vidi se da nije moguće neku ženu upoznat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh