Smoking fetish

Da budem iskren, i meni je to nekako sexy :) Vrlo rado bih dao do nekih 200 kn da ju gledam 10 minuta kak puši. Imaš onu Anabelu sa plavog, ona mi je nudila 10 minuta za 200 kn ali kad sam pročitao recenzije o njoj istog časa sam odustao. Pišu ljudi da joj je pimp cigan i da su neki skoro bili opljačkani.
 
Da budem iskren, i meni je to nekako sexy :) Vrlo rado bih dao do nekih 200 kn da ju gledam 10 minuta kak puši. Imaš onu Anabelu sa plavog, ona mi je nudila 10 minuta za 200 kn ali kad sam pročitao recenzije o njoj istog časa sam odustao. Pišu ljudi da joj je pimp cigan i da su neki skoro bili opljačkani.
Ozbiljno😔😔😔... Buraz tebe ne treba pljačkat, ti se sam opljačkaš.... Dat kurvi, i to još Anabeli 200kn da ju gledaš kak puši cigarete?? 10min za 200kn? Lik, skoro svaka kurva puši cigarete, dođi lijepo kod neke i predloži da bi htio prije masaže ili seksa zapalit jednu i bok, a ne da zbilja zoveš kurve i predlažeš im prek telefona da bi im dao lovu da ih gledaš!
 
Da budem iskren, i meni je to nekako sexy :) Vrlo rado bih dao do nekih 200 kn da ju gledam 10 minuta kak puši. Imaš onu Anabelu sa plavog, ona mi je nudila 10 minuta za 200 kn ali kad sam pročitao recenzije o njoj istog časa sam odustao. Pišu ljudi da joj je pimp cigan i da su neki skoro bili opljačkani.
Je li ta anabela plavuša i živi negdje na kraju grada podsused čini mi se
 
Ozbiljno😔😔😔... Buraz tebe ne treba pljačkat, ti se sam opljačkaš.... Dat kurvi, i to još Anabeli 200kn da ju gledaš kak puši cigarete?? 10min za 200kn? Lik, skoro svaka kurva puši cigarete, dođi lijepo kod neke i predloži da bi htio prije masaže ili seksa zapalit jednu i bok, a ne da zbilja zoveš kurve i predlažeš im prek telefona da bi im dao lovu da ih gledaš!

Da frende, ali ovako bih prošao za 200 kn. Da nađem neku kod koje bih dobio i pušenje cigareta i ručni rad, ili još bolje oralac, a da me ne košta više od 300 kn odmah bih otišao. Ali brijem da ispod 500 nema za tak nekaj.
 
Da budem iskren, i meni je to nekako sexy :) Vrlo rado bih dao do nekih 200 kn da ju gledam 10 minuta kak puši. Imaš onu Anabelu sa plavog, ona mi je nudila 10 minuta za 200 kn ali kad sam pročitao recenzije o njoj istog časa sam odustao. Pišu ljudi da joj je pimp cigan i da su neki skoro bili opljačkani.
Ajde drago mi je da nisam sam haha

Zvao sam nju...počela se nešto derati, al joj je neki glas sa strane nešto dobacio i onda je kao pristala al sam se samo zahvalio nakon tog deranja. A i zbog tih recenzija sam već oklijevao.

A jel znate neku drugu curu da puši, ne mora čak ništa dodatno radit. Miris uz "običnu" uslugu mi je dovoljan 😂
 
Ozbiljno😔😔😔... Buraz tebe ne treba pljačkat, ti se sam opljačkaš.... Dat kurvi, i to još Anabeli 200kn da ju gledaš kak puši cigarete?? 10min za 200kn? Lik, skoro svaka kurva puši cigarete, dođi lijepo kod neke i predloži da bi htio prije masaže ili seksa zapalit jednu i bok, a ne da zbilja zoveš kurve i predlažeš im prek telefona da bi im dao lovu da ih gledaš!
Zbilja skoro svaka? 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh