Slučajni susreti i ad hoc ponude

To su sve gluposti. Ove studentice su došle u studentski dom zbog fakulteta, na kraj pameti im da se kurvaju, mislile bi kaj bi im roditelji mislili o tome ili prijatelji. Nisu došle da se jebu s nepoznatim likovima od 30-40 god za 200-300e, sitne pare koje im neće promijeniti život te niti jedna zamišlja kako bi se rađe jebala za te pare s nepoznatim likovima, nego radila neki normalni posao kao i svi tamo. Da im možda ponudiš 10k eura, vjerojatno bi jako mali broj pristalo na to, jer su te pare ipak life changing. E sad ove sa ege su inače brazilke koje su s 18 god rodile, iz siromaštva su, pa je njima otprilike to još u redu, ali u Hrvatskoj nećeš naći neku akademsku obrazovanu studenticu koja bi tak pristala, pitaj i vidjet ćeš. A i cure koje se vama oblače izazovno, nisu se tak obukle da privuku nepoznate likove koji bi jebali za pare, da to žele našli bi ih na oglasniku, ovako ih bolje pustit na miru i ne traumatizirati ih.
Ne da si u krivo nego si apsolutno u krivu. Pod uvjetom da izgledaš im privlačno i da nemaš creep vibe, itekako ih ima koje bi za 300€ u studentskim danima se posevile. 10k€? 90% njih bi
 
Teško baš da će neka na to pristati. Pa ako hoće zaraditi naći će sama preko interneta ili uživo nekoga. Možda da je prvo pozoveš na kavu pa onda bacis udicu. Baš da će sa strancima na ulici pristati. I da to je baš nepostovanje ženskih da im uletiš dok se rola ili šeće psa i da je pitaš hoćeš mi ga popljugati ili se pojebati za pare.
 
Te studentice koje se prostituiraju možeš naći na oglasniku.
Ići prilaziti curama oko studentskoh domova je suludo i samo ćeš završiti kao još jedan "luđak oko doma za kojim se traga".
 
To su sve gluposti. Ove studentice su došle u studentski dom zbog fakulteta, na kraj pameti im da se kurvaju, mislile bi kaj bi im roditelji mislili o tome ili prijatelji. Nisu došle da se jebu s nepoznatim likovima od 30-40 god za 200-300e, sitne pare koje im neće promijeniti život te niti jedna zamišlja kako bi se rađe jebala za te pare s nepoznatim likovima, nego radila neki normalni posao kao i svi tamo. Da im možda ponudiš 10k eura, vjerojatno bi jako mali broj pristalo na to, jer su te pare ipak life changing. E sad ove sa ege su inače brazilke koje su s 18 god rodile, iz siromaštva su, pa je njima otprilike to još u redu, ali u Hrvatskoj nećeš naći neku akademsku obrazovanu studenticu koja bi tak pristala, pitaj i vidjet ćeš. A i cure koje se vama oblače izazovno, nisu se tak obukle da privuku nepoznate likove koji bi jebali za pare, da to žele našli bi ih na oglasniku, ovako ih bolje pustit na miru i ne traumatizirati ih.
Kako reći da nemaš pojma o studenticama bez da kažeš da nemaš pojma o studenticama.
Jebao sam barem 20tak "dobrih, dragih i skromnih" djevojaka koje su se kao brinule što bi roditelji mislili, ali očito ne dovoljno da ne prime 100-150€ od mene po susretu.
Istina, to se nije dogovorilo spontano na cesti nego preko neta, ali sad mogu na fejsu pogledati bar nekoliko njih s kojima sam se viđao - danas sretno udane za nekog naivca i s pomladkom. I roditelji i prijatelji vjerojatno i dalje misle da su samo studirale i "radile neki normalni posao kao i svi tamo".
 
Kako reći da nemaš pojma o studenticama bez da kažeš da nemaš pojma o studenticama.
Jebao sam barem 20tak "dobrih, dragih i skromnih" djevojaka koje su se kao brinule što bi roditelji mislili, ali očito ne dovoljno da ne prime 100-150€ od mene po susretu.
Istina, to se nije dogovorilo spontano na cesti nego preko neta, ali sad mogu na fejsu pogledati bar nekoliko njih s kojima sam se viđao - danas sretno udane za nekog naivca i s pomladkom. I roditelji i prijatelji vjerojatno i dalje misle da su samo studirale i "radile neki normalni posao kao i svi tamo".
Gle, jebu se i druge na faksu, a ove su si uz to i zaradile.

S time da si im se vjerojatno dobao, jer ne bi one baš s tobom, a da im ne valjaš.
 
Kako reći da nemaš pojma o studenticama bez da kažeš da nemaš pojma o studenticama.
Jebao sam barem 20tak "dobrih, dragih i skromnih" djevojaka koje su se kao brinule što bi roditelji mislili, ali očito ne dovoljno da ne prime 100-150€ od mene po susretu.
Istina, to se nije dogovorilo spontano na cesti nego preko neta, ali sad mogu na fejsu pogledati bar nekoliko njih s kojima sam se viđao - danas sretno udane za nekog naivca i s pomladkom. I roditelji i prijatelji vjerojatno i dalje misle da su samo studirale i "radile neki normalni posao kao i svi tamo".

Jedno je "okretati" i viđati se sa studenticama, pa im onda daš nešto kinte kao za nagradu, te bi se vjerojatno (ili jesu) kresnule sa tobom bez obzira.

Normalno da se studentice karaju sa raznim likovima koji ih ulove po klubovima itd, neke dobe i pare, al to nije "random".

Drugo je o čemu se ovdje govori, bez konteksta ponudit nekoj random curi 100,200e za sex, dal uživo ili preko neta.
 
Kako reći da nemaš pojma o studenticama bez da kažeš da nemaš pojma o studenticama.
Jebao sam barem 20tak "dobrih, dragih i skromnih" djevojaka koje su se kao brinule što bi roditelji mislili, ali očito ne dovoljno da ne prime 100-150€ od mene po susretu.
Istina, to se nije dogovorilo spontano na cesti nego preko neta, ali sad mogu na fejsu pogledati bar nekoliko njih s kojima sam se viđao - danas sretno udane za nekog naivca i s pomladkom. I roditelji i prijatelji vjerojatno i dalje misle da su samo studirale i "radile neki normalni posao kao i svi tamo".
Mislim da poanta ove rasprave i je jel se tako nešto može ili ne može dogovoriti spontano na cesti. A ti si i sam rekao da nisi dogovarao na cesti.

Nema tu ništa neuobičajenog u tome što znaš hrpu cura koje su tebi nekad lako širile noge, a danas su se udale za nekog. Ženski "rok trajanja" je puno kraći nego muški, i eventualno će svakoj od njih biološki sat otkucavati zbog čega će gledati da se "sretno udaju". Narativ koji se potiče danas sa svim feminističkim pokretima, društvenim mrežama, tinderom... i je u tome da žene u dvadesetim osjećaju superiornost. Međutim kada uđu u tridesete onda cijela ta filozofija pada u vodu i samo gledaju da izvuku živu glavu dok nije prekasno. U četrdesetim je već u skoro svakom scenariju prekasno. Između ostalog, koliko % žena ima na svijetu (ili u Hr, svejedno) da su ušle u brak i da se nisu jebale s nikim prije te osobe? Jednoznamenkasti je broj u postotku sigurno. Ne znam šta je tu čudno, mislim da se većina ljudi može poistovjetiti s tvojim iskustvima.

Moje mišljenje za BravoZG je da imamo dvije varijante i tu sve ovisi što želi.

Prva varijanta ako je već spreman izvadit novčanice bez da se previše zajebava oko ženske prije jebačine - nemoj gledati po ulicama nego idi na kurvu. Imaš cijelu listu na PO i na EGE. Drži se toga, nemoj dolaziti u zabludu da su ulice plavi oglasnik.

Druga varijanta ako već želiš biti alfa i jebat šta god vidiš na ulici, tu ti ne trebaju pare nego stav. Ali ti isto tako treba malo natezanja s ženskom jer vrlo vjerovatno da ju nećeš moći jebati istu večer. Sjećam se u mlađim danima prije 10-15 godina dok sam gledao onaj kanal simple pickup, momci u jednom danu pokupe 5-10 brojeva iz zajebancije. Vjerovatno su ih barem pola na kraju i jebali. Naravno da tako nešto zahtjeva malo prakse i volje za primanjem odjeba u početku. Međutim mislim da svaka budala koja je u dvadesetim ili tridesetim može s vremenom ući u štos i imati barem 50% uspjeha kod prilaska ženskoj na ulici.

U svakom slučaju, ne postoji opcija gdje ti i biraš na ulici šta god želiš, i bez puno muke oko cure ideš prečicom i vadiš pare na šta se njoj odmah navlaži pička.
 
Mislim da poanta ove rasprave i je jel se tako nešto može ili ne može dogovoriti spontano na cesti. A ti si i sam rekao da nisi dogovarao na cesti.
Oko tog dijela se i ja slažem. Spontano na cesti ćeš prije proći besplatno ako si dovoljno velik frajer.

Meni je samo digla živce njegova rečenica da studenticama kurvarluk nije na pameti... jer ništa nije dalje od istine od toga.
 
Mislim da poanta ove rasprave i je jel se tako nešto može ili ne može dogovoriti spontano na cesti. A ti si i sam rekao da nisi dogovarao na cesti.

Nema tu ništa neuobičajenog u tome što znaš hrpu cura koje su tebi nekad lako širile noge, a danas su se udale za nekog. Ženski "rok trajanja" je puno kraći nego muški, i eventualno će svakoj od njih biološki sat otkucavati zbog čega će gledati da se "sretno udaju". Narativ koji se potiče danas sa svim feminističkim pokretima, društvenim mrežama, tinderom... i je u tome da žene u dvadesetim osjećaju superiornost. Međutim kada uđu u tridesete onda cijela ta filozofija pada u vodu i samo gledaju da izvuku živu glavu dok nije prekasno. U četrdesetim je već u skoro svakom scenariju prekasno. Između ostalog, koliko % žena ima na svijetu (ili u Hr, svejedno) da su ušle u brak i da se nisu jebale s nikim prije te osobe? Jednoznamenkasti je broj u postotku sigurno. Ne znam šta je tu čudno, mislim da se većina ljudi može poistovjetiti s tvojim iskustvima.

Moje mišljenje za BravoZG je da imamo dvije varijante i tu sve ovisi što želi.

Prva varijanta ako je već spreman izvadit novčanice bez da se previše zajebava oko ženske prije jebačine - nemoj gledati po ulicama nego idi na kurvu. Imaš cijelu listu na PO i na EGE. Drži se toga, nemoj dolaziti u zabludu da su ulice plavi oglasnik.

Druga varijanta ako već želiš biti alfa i jebat šta god vidiš na ulici, tu ti ne trebaju pare nego stav. Ali ti isto tako treba malo natezanja s ženskom jer vrlo vjerovatno da ju nećeš moći jebati istu večer. Sjećam se u mlađim danima prije 10-15 godina dok sam gledao onaj kanal simple pickup, momci u jednom danu pokupe 5-10 brojeva iz zajebancije. Vjerovatno su ih barem pola na kraju i jebali. Naravno da tako nešto zahtjeva malo prakse i volje za primanjem odjeba u početku. Međutim mislim da svaka budala koja je u dvadesetim ili tridesetim može s vremenom ući u štos i imati barem 50% uspjeha kod prilaska ženskoj na ulici.

U svakom slučaju, ne postoji opcija gdje ti i biraš na ulici šta god želiš, i bez puno muke oko cure ideš prečicom i vadiš pare na šta se njoj odmah navlaži pička.


Masa tih "pick up" videa po yt-bu je fake, a i ti koji nisu, success rate je valjda 5 od 100 (od toga nisu jebali ništa), a normalno odjebe neće prikazat. Najjače dok neki žgoljavi lik sa cliche spikom pokupi broj od 10-tke na ulicu, moš mislit kak je to istinito.

Za te ulete na ulici moraš imat iznadprosječni izgled, spiku i samopouzdanje, a to velika većina nema, inače češ ispast kao frik i dobit odjebe u roku odma.

Ajd u klubovima i po partyima to je nešto lakše, jer ipak su to mjesta gdje se ljudi dolaze zabavit i upoznat, al i tu ove 3 stavke su jako bitne, plus 4-ta stavka, možda i najbitnija je "status u društvu".

Tak da se ne slažem da svaka budala može imat 50% uspjeha pokupit neku žensku na ulici il klubu, ako nema neku, il većinu ovih stavki, neće pokupit ništa osim debelih gabora na fajruntu ujutro.

Dns je sav taj "pick up" odnosno "dating" svijet puno teži za muškarca nego prije 10,20 + godina, kao što kažeš feministički pokret je na vrhuncu, utjecaj društvenih mreža, high class lifestyle , ženska neovisnost o muškarcu itd.
Ženska očekivanja od muškarca su puno veća dns.
 
Znam na šta misliš jer 99% tih pickup videa su funckinoirali na shemu koju opisuješ. Odjebe ne pokazuju, a dosta uspješnih scena je bilo fake. Međutim simple pickup je imao svoj sistem koji je operirao na malo drugačiji način. Njihov fokus nije bio na preseravanju, nego na tome da scena izgleda što više komično. Otprilike 50% scena koje su oni prikazivali su bili odjebi, ali je scena i dalje bila zanimljiva. Njihov princip nije bio dođite vidjeti šta pali na ženama, nego dođite vidjeti kakav mentalitet trebate imati da ne jebete živu silu dok prilazite curi.

Mislim da ti ne treba iznadprosječan izgled da uspiješ u tome (treba ti nekakva forma, što opet svaka budala može riješiti u teretani, samo treba vremena), ali mislim da te jedino dob krene kočiti u jednoj točki. Naravno da nemaš potencijal u tome kao 40 godišnjak koliki imaš kao 30 godišnjak. Jebiga vrijeme čini svoje, to nažalost vrijedi za svaki aspekt života. Spika i samopouzdanje trebaju apsolutno, to se slažem. Ali to je nešto što svaka budala može usavršiti uz malo prakse i volje za primanjem odjeba na početku. Četvrta stavka kao status u društvu važi za bilo koji aspekt života, a kako bildaš formu, spiku i samopouzdanje, tako po automatici bildaš i status. Nisam ni mislio da se svako od nas može danas ustati i otići na ulicu i zbariti svaku drugu žensku, nego da to može uz vrijeme i praksu.

Naravno da tako nešto zahtjeva malo prakse i volje za primanjem odjeba u početku. Međutim mislim da svaka budala koja je u dvadesetim ili tridesetim može s vremenom ući u štos i imati barem 50% uspjeha kod prilaska ženskoj na ulici.


Pickup/dating svijet je teži za veliku većinu s jedne strane i ženska očekivanja danas su puno veća, tu se slažem. Međutim s druge strane se otvara velik prostor za manjinu koja je voljna angažirati se. Jer žene u principu danas i gledaju da nađu muškarca koji je u recimo top 10%, i ne jebe ih dalje živa sila za one koji nisu na vrhu hijerarhije (dok su u peak godinama, kako im godine idu tako im i standardi padaju). Zato i je situacija na terenu da žene na tinderu prihvate svaku 10. osobu (bubam napamet), a muškarci odbiju svaku 10. osobu (također bubam). Tako da većina muškaraca su u real timeu u govnima u današnjem vremenu, ali mislim da svatko može ući u top 10% ako se potrudi oko fitnesa, financija i socijalnih vještina.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh