Slatka Tina

Bizzo

New member
Slatka Tina izgleda primamljivo. Jeste li se imali prilike upoznati s njom? Pitam jer razmišljam da joj se javim a trebam par savjeta onih iskusnih.

tina.jpg
 
Sad koliko sam iskusan neću se hvaliti. Kod Tine budi svoj i opušten. Mlada cura vitkog tijela, zgodna. Prava bombica. Traži higijenu što je zdrav razum i pametno zato se prije uredi i istuširaj :). Nećeš požaliti, curka će te dobro obraditi samo nemoj previše kenjat.
 
Tina se prije par godina oglašavala Ljubavnom oglasniku, jbg bio sam novi u tom poslu i nisam znao za PO, a kao što se vidi tamo baš i nije neki izbor, tako da sam otišao do nje, radila je u Travnom u onim neboderima (Kopernikova ulica mislim da se zove taj niz nebodera). 700 kn za sat je tražila, još je pitala da li želim da me dočeka u bež, crvenoj ili bijeloj kombinaciji. Bilo mi je apsolutno svejedno.
E sad, jbg nit je mlada nit je zgodna, odnosno slike se bile njene, ali na slikam se nisu vidjele sise, a sisa uopće nema, odnosno nekad ih je imala i ostala je od njih samo koža. Daleko od toga da se nije potrudila oko usluge, masaža b2b a onda sex. Jebeš b2b ako cura nema masu ili barem dobre sise, i onda kad je počeo sex kad sam joj skinuo grudnjak, jednostavno je turn off...
Dakle sve u svemu, lokacija OK, njen trud i entuzijazam OK, pristupačna i komunikativna, ali cice jednostavno turn off
Nema je a i da je ima ne bi ponovio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh