Slatka kao med


Ovo je najnoviji oglas od Ive, ali nikako mi se ne javlja.

Molim Vas, ima li tko neki drugi broj od nje?
 
Pola sata je 120 eura, a cijeli sat 200 eura. Ne mogu više davati na ove stvari tolike novce. U svemu se povisila tolika cijena.

Treba se od ovoga očistiti. Samo je to jebeno teško.
 
Ima nje dosta, ima tu i sala, ali...da, draga mi je, rekao bi prijazna.
Ali, brate, tu nema sreće niti ljubavi. To je samo sex i novci i pražnjenje.
Već kada biti takvu osobu našao u pravom životu to bi bio zgoditak.
Ali, ovako...

Hvala na odgovoru.

Pola sata je 120 eura, a cijeli sat 200 eura. Ne mogu više davati na ove stvari tolike novce. U svemu se povisila tolika cijena.

Treba se od ovoga očistiti. Samo je to jebeno teško.
Čekaj malo, znači ona ima 45 godina (što u zbilji je barem 5-6 više) i traži 120 za pola i 200 Eu za sat? Uz to je kako kažeš ima....
E sad obzirom da se za malo više novaca može dobiti baš OK latina onda ta Iva mora biti baš dobra. Jer "tetamaja" (oni koji su je probali znaju) je zmaj u krevetu uz to je i puno mlađa, puno vitkija i za čudo manje košta od ove Ive "slatka kao med".
Sad sam se zainteresirao pa ću baš otići i probati. Valjda nas sve koji nismo bili kod nje bzvz ne trzaš.
 
Čekaj malo, znači ona ima 45 godina (što u zbilji je barem 5-6 više) i traži 120 za pola i 200 Eu za sat? Uz to je kako kažeš ima....
E sad obzirom da se za malo više novaca može dobiti baš OK latina onda ta Iva mora biti baš dobra. Jer "tetamaja" (oni koji su je probali znaju) je zmaj u krevetu uz to je i puno mlađa, puno vitkija i za čudo manje košta od ove Ive "slatka kao med".
Sad sam se zainteresirao pa ću baš otići i probati. Valjda nas sve koji nismo bili kod nje bzvz ne trzaš.
Nije ona ništa "special". Meni je ona ok, ali sigurno nije ništa "extra".
 
120 za pola je previše, bolje od nje su 150 za sat.

Meni je najbolja bila u paru, ovako solo meh. Prije si mogao svršiti po licu, sad ne da.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh