Simpatična/Nježna dama

Bok, jedno pitanje za decke koji su bili, jel gospoda ima dulju kosu? Buduci da nije navedeno u komentarima niti se vidi na slikama iz oglasa😂 Ljubitelj sam starijih sa velikim sisama, al ne volim kratku kosu na zenama i bapske frizure.
 
Bok, jedno pitanje za decke koji su bili, jel gospoda ima dulju kosu? Buduci da nije navedeno u komentarima niti se vidi na slikama iz oglasa😂 Ljubitelj sam starijih sa velikim sisama, al ne volim kratku kosu na zenama i bapske frizure.
Kratka plava kosa. Vjerojatno tocno ovo sto zoves bapska frizura. Zena je ok, u poslu je dugo. Ima velike sise i manju guzicu. Pusenje je nekad sa, nekad bez, akcija uvijek sa. Nema nekog posebnog napaljivanja, ne prica ti prljavo, i ne djeluje mi da joj se da bavit ovim poslom, ali u isto vrijeme, usluga je fer i neces izac dok nisi zadovoljan. Ne pokusava te rijesit sto prije. Nema svrsavanja u usta/faci.
Koliko znam, u stanu je jos jedna starija. Po meni dosta losijeg izgleda, ali trudi se mozda i vise od ove. Probao sam jednom. Ipak bi isao na opciju ove sa kracom kosom ako zelis probat.
 
  • Like
reagiranja: Ive
Kaj tocno ne valja? Faca ili?
Ja uspostavio kontakt sa njom prem emaila objasnila je sve poslala slike (na slikama je bas ono kaj ja trazim). Samo nije napisala koji je dio zga, makar sam u vise navrata je to pitao.
Dala je broj, i rekla je danja komunikacija preko whats appa kaj mi je malo cudno da zeli samo preko poruke…
Koji joj je email? Ne mogu nigdje naći tu po forumu, a ni u oglasu ne piše. Hvala unaprijed.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh