Simpatična/Nježna dama

Za ovu simpaticnu je neko pisao da je bas starija zena. I da se vidi da radi na silu. Tak da nez. Ali za 35e ok zasto da ne ako je sve uredno. Prostor i ostalo
 
Za ovu simpaticnu je neko pisao da je bas starija zena. I da se vidi da radi na silu. Tak da nez. Ali za 35e ok zasto da ne ako je sve uredno. Prostor i ostalo
Meni se čini, ali nisam siguran, da imaju dvije bakice koje rade u istom stanu - Simpaticna i Njezna dama 52g (ne Đurđa s Remize). Ja sam bio kod Simpatične i ona nije baš tak stara, i nije se činilo na silu, čisto ugodno. Ali čim sam ušao, nabacio sam neku šalu i tak je to išlo opušteno do kraja. Pretpostavljam da može bit ukočeno ako se tak postaviš, onda bi moglo izgledati na silu.
Dakle, ta Simpatična je ona s velikim sisama i na taj broj sam se dogovorio.
 
Meni se čini, ali nisam siguran, da imaju dvije bakice koje rade u istom stanu - Simpaticna i Njezna dama 52g (ne Đurđa s Remize). Ja sam bio kod Simpatične i ona nije baš tak stara, i nije se činilo na silu, čisto ugodno. Ali čim sam ušao, nabacio sam neku šalu i tak je to išlo opušteno do kraja. Pretpostavljam da može bit ukočeno ako se tak postaviš, onda bi moglo izgledati na silu.
Dakle, ta Simpatična je ona s velikim sisama i na taj broj sam se dogovorio.
Ja sam je zvao nekoliko puta ne javlja se nikad otiso bi vidio. Ali nekoliko puta sam zvao i nista
 
Ja sam kod nježne bio prije 6-7 god. Bila je na utrinskom placu. Ko voli starije i sisatije zene, bomba je. tj, bar je tad bila. Sjecam se da mi je bilo fakat ok, i pušenje i seks. Mislim da sam joj se svidio pa mi se cinilo da se jebe bas napaljeno, al ne znam dal sam zabrijao. eto, sad ste me podsjetili, mozda odem ovih dana pa javim kak je!
 
Ova simpatična je KATAAASTROFA! Babetina stara,sve visi,užasss,okrenuo se na vratima i bye bye,pa ne vrijedi ni 2,5 eura🤮🤮
Kaj tocno ne valja? Faca ili?
Ja uspostavio kontakt sa njom prem emaila objasnila je sve poslala slike (na slikama je bas ono kaj ja trazim). Samo nije napisala koji je dio zga, makar sam u vise navrata je to pitao.
Dala je broj, i rekla je danja komunikacija preko whats appa kaj mi je malo cudno da zeli samo preko poruke…
 
Kaj tocno ne valja? Faca ili?
Ja uspostavio kontakt sa njom prem emaila objasnila je sve poslala slike (na slikama je bas ono kaj ja trazim). Samo nije napisala koji je dio zga, makar sam u vise navrata je to pitao.
Dala je broj, i rekla je danja komunikacija preko whats appa kaj mi je malo cudno da zeli samo preko poruke…
Moj bed krivo zamjenio sam je sa jednom drugom… sori na krivom komentaru
 

Evo nakon dugo godinja čitanja i snimanja foruma, da se napokon ja pridružim sa jednom od recenzija odnosno novih tema.

Simpatična ili nježna dama oglas uvijek bude,sam dogovor jednostavan, navodi na prostor na Savici, vodi te do jednog kučnog broja pored svog, nema puno kompliciranja. Parking se plaća, nalazim blizu besplatni i upućujem se na datu adresu. Poziv, portafon i eto te unutra. Simpatična nježna ženica zagorka cca nekih 160cm otvara, obučena kao sa oglasa, sise baloni šestice vire van iz kučne haljine. 35 krznenih pola, 60 sat. Uzimam pola sata jer sam tak i tak brzopotezni, a kaže da se može svršit više puta u pol sata reko ajde da vidimo...Pravac pod tuš jer sam nakon radnog dana pa da budem svjež za staru frajlu, međutim već me škica pod tušem, pita jel treba sapunjanje, puštam ju da mi ispere kurčinu ako baš oće, stara ga prima i dobro si ga oriba prije upotrebe...Prima za kurac, kaže ma napaljen si ti već dosta, poteže za kurac do sobe i kaže legni se...kreće kao sa nekom masažom, sranje je al su joj sise tako velike i teške da ju trpim dok mi ga kreće pušit sa gumicom...drka. puši trudi se nekih 5 min, i kaže dođi na mene...ja joj uzimam staru prdu tvrdu u ruke i kažem aj ti na mene bako....popela se na mene i punio sam ju dok mi je lizala vrat sve dok nisam svršio u kondom...Spustila se sa mene, ocistila kurac i cudila se kako je jos tvrdi...zapalili dvije cigare, počeo opet sisat joj sise dok usput pušim drugu cig...pitam ju oćemo repete pošto si rekla da mogu dvaput, gasi čik smije se i opet ide na krevet...izjebao je još jedanput s guza, napunio kondom opet, zapalili jos cig i svatko svojim putem...

Uglavnom imam fetiš ili na bake ili na bbw, i mislim da ću još koji put definitivno ponoviti ovo iskustvo sa ovom bakicom, jer me baš iscjedila, nije gledala na sat i bila je ugodno društvo bolje nego što sam očekivao. Jedna od boljih bakica na kojima sam bio.
Jel se treba puno ranije najavit?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh