Silvia !

Srednje visoka za curu, težina normalna.
Ne znam sada s kojim riječima da ti detaljno opišem njezin izgled.
Otprilike u centrimetrima visina, otprilike u kilogramima tezina... Boja kose, boja ociju, da li je uopce lijepa u licu, jel ima sjeban nos, usi, jel ima tetovaze, broj sisa, jel joj ravan trbuh, kakvi su joj zubi, kakva joj je higijena, da li mirise zenska, kako se ponasa prema klijentu, je li ljubazna, da li te pokusava sjebat za pare, sjebat za vrijeme, da li navlaci kod dolazenja u apartman... Znaci mozes ju opisati sa milijun rijeci.
 
Otprilike u centrimetrima visina, otprilike u kilogramima tezina... Boja kose, boja ociju, da li je uopce lijepa u licu, jel ima sjeban nos, usi, jel ima tetovaze, broj sisa, jel joj ravan trbuh, kakvi su joj zubi, kakva joj je higijena, da li mirise zenska, kako se ponasa prema klijentu, je li ljubazna, da li te pokusava sjebat za pare, sjebat za vrijeme, da li navlaci kod dolazenja u apartman... Znaci mozes ju opisati sa milijun rijeci.
Možda se čovjeku neda tipkat toliko,znaš ti kaj je milijun riječi? Onda će jednu stvar slučajno krivo napisat,ti matere dok ga razapneju onda ovdje😆😆😆
 
Ima li još netko kome je ta cura onako baš "draga"?
U smislu da vam je nekako stalo do nje.
 
Za 400/700, mlada, niska, mrsava cura sa lijepim sisama, cist OK za PO. Meni ne pusi dobro, zna i puno pricati, odugovlacit, spaljena je. Najbolja pozicija mi je cowgirl s njom. Brijem da je u sobi do ona baba kaj dogovara, nisam ziher. Lokacije zna mijenjati. Za probat jednom cist ok, ali ne vjerujem da bum vise ponavljao. Ali moze koristiti kao dobar backup. Ima potencijala, ali se ne trudi dovoljno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh