SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ja sam joj poslao poruku prosli tjedan rekla mi da nije u Zagrebu...a na Ts datingu je oglas za Zg...
Jel netko bas s njom u zadnje vrijeme kakva je bas bi ju volio probati ako uslugom opravdava tu cijenu
 
Bahata bezobrazna skupa oblači se ko žensko preko dana normalno muško bila u splitu došao na adresu izvadio 100e kao i kod svake normalne kaže on da mogu dobit samo drkanje za 100e da je njegova cjena 250e plus svršavanje 50e još ja se skupio i otišao
Onako kako sam pretpostavio. Na te domaće cigane ne treba ići. To nije TS nego CD, a za to se zna da cijena treba ići dolje a ne gore, to vrijedi max 50 €, a realno niti toliko. Da mi je znat što ti domaći cigani umišljaju. Ja iz principa ni jednoj ne plaćam više od 100 €, bilo ženskoj, bilo TS, niti je orala niti je kopala.
 
Onako kako sam pretpostavio. Na te domaće cigane ne treba ići. To nije TS nego CD, a za to se zna da cijena treba ići dolje a ne gore, to vrijedi max 50 €, a realno niti toliko. Da mi je znat što ti domaći cigani umišljaju. Ja iz principa ni jednoj ne plaćam više od 100 €, bilo ženskoj, bilo TS, niti je orala niti je kopala.
Šta ćeš radit 1h 200e tražu ako si napaljen gotov si za 20min tu školu sam davno prošao koliko god one rekle ja 100e izvadim 99%njih pristane i namjerno neću da svršim a prođe polako sata onda počme komešanje da je vrijeme isteklo zamolim je još 5min da svršim na kraju prođe još 15min 🤣
 
Šta ćeš radit 1h 200e tražu ako si napaljen gotov si za 20min tu školu sam davno prošao koliko god one rekle ja 100e izvadim 99%njih pristane i namjerno neću da svršim a prođe polako sata onda počme komešanje da je vrijeme isteklo zamolim je još 5min da svršim na kraju prođe još 15min 🤣
Točno tako, međutim ima i onih totalno ne-kooperativnih, npr. Isabella o kojoj je bilo više vrlo negativnih recenzija. Doslovno nakon 5 minuta mi rekla da izdrkam qurac sam. Trebao sam joj opalit šamarčinu i uzet pare nazad. Trebala bi jedna crna lista za takve bahate glupače. Što se domaćih cigana tiče, ja već odavno ne idem, kako je Teo1977 rekao ne vrijede ni pola onog što traže.
 
Steta sto nema neke nase transice da valja. U srbiji ih ima, mene dodatno pali otic na transicu da govori naski. Al to u rh nazalost ne mozes
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh