SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ma ja imam 17 a njen nije bio veci od mog...neznam jel vi mjerite od jaja pa svi imate 22 ili
Ne vjerujem da je ispod 22 22-25 mora bit pa da je 17 kad se skinula j sigurno nebi pomislio u sebi jbt vidi joj kurcine. Jhenifer ima svoju stranicu i tam piše 22 cm ak se ja dobro sjećam. Ostalo mi u sjećanju da je velik dost
 
posljednja izmjena:
Pozdrav ekipo,
Jeli tko probao ovu??
Bio sam danas kod nje. Najbolje iskustvo sa transicom ikad. Čak smo snimili klip za njen onlyfans. Preporuke svakako. 1 sat 1500 kn. Za par dana idem opet.
 

Danas bio kod Sharon.
Jako susretljiva i sve 5.
Mjesto čisto i uredno.
Jako pozitivno iskustvo.slike su original,samo je malo punija nego na slikama. Kurac ima cca 19 cm jako lijep i dosta širok.oral bez kondoma. Bio sam samo pasivan i prvi puta isprobao sjediti na nekoj trans.jer većinom izbjegavaju da im ga ne polomiš.
I svršio sjedeći na njoj. Možda najbolje iskustvo i svršavanje do sada.u igri je s tobom.
Možeš i sa prijateljicom curom, ali ja sam bio samo s njom.
Pitao sam na kraju ako mogu vidjeti curu za drugi put i pokazala mi se van iz wc-a dok se tuširala. Cura jako lijepa i na prvu simpatična.cijena sa Sharon 800 kn pola sata.sa njom i curom skupa bi bilo 1600 kn.koliko švršavanja neznam.meni je bilo dovoljno jedno.
 
posljednja izmjena:
Ako nekog još nešto interesira,nek se javi.
Volio bih potaknuti druge da malo detaljnije opišu svoja iskustva sa trans ovdje na forumu. Jer neki vidim da malo napišu a nekim je teško nešto napisati.
Pa tu smo zbog toga da ta iskustva iskoristimo da se neko nebi imao loših iskustva ili nešto slično.
Naravno da uvijek okusi su drugačiji i iskustva drugačija.
Ali mislim da šta je detaljnije napisano da se iz toga mogu iščitati neke bitno stvari koje interesiraju druge.
 
posljednja izmjena:

Danas bio kod Sharon.
Jako susretljiva i sve 5.
Mjesto čisto i uredno.
Jako pozitivno iskustvo.slike su original,samo je malo punija nego na slikama. Kurac ima cca 19 cm jako lijep i dosta širok.oral bez kondoma. Bio sam samo pasivan i prvi puta isprobao sjediti na nekoj trans.jer većinom izbjegavaju da im ga ne polomiš.
I svršio sjedeći na njoj. Možda najbolje iskustvo i svršavanje do sada.u igri je s tobom.
Možeš i sa prijateljicom curom, ali ja sam bio samo s njom.
Pitao sam na kraju ako mogu vidjeti curu za drugi put i pokazala mi se van iz wc-a dok se tuširala. Cura jako lijepa i na prvu simpatična.cijena sa Sharon 800 kn pola sata.sa njom i curom skupa bi bilo 1600 kn.koliko švršavanja neznam.meni je bilo dovoljno jedno.
Ti sanjaš i pišeš po forumu!😂
Kako si sjedio na njemu i da te taj transić jebe. Haha
 
Bio sam danas kod nje. Najbolje iskustvo sa transicom ikad. Čak smo snimili klip za njen onlyfans. Preporuke svakako. 1 sat 1500 kn. Za par dana idem opet.
Reci nesto malo vise o izgledu 75/175 ?
Kakva je linija?
Nije malo deblja?
Kakv je oral? Sa ili bez kndoma?
I ako se jos cega sjetis sto bi bilo vrijedno spomena...
Hvala!
 
Nesto novo u Zagrebu?
Iskustva i cijena?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh