Sexoglasnik.com = PREVARA

Single moms want sex in your area. Join for free. No credit card, no payment, no bs, cancel any time.

A mogo si za te pare jebat prave žene :D
 
Registrirao sam se na jednoj stranici, i platio clanstvo, nisam bio na stranici nekoliko mjeseci, sada mi je došlo da to moram platit... Račun je podosta velik... Šta sad da sa time radim?
 
Nešto slično mi se prije dvije godine dogodilo sa www.seksoglasnik.com, s razlikom da su se oglašavali kao besplatni site, a cure iz RH koje su se kao oglašavale kod njih na tu se stranicu nikako nije moglo doći, pa nakon tog dana nisam više ni išao na tu stranicu. Obzirom da su mi sjeli na račun sa 80$ reagirao sam sam promptno, i poslao im mail u kojem sam im obrazložio da se što sigurno mogu provjeriti nisam koristio njihovim uslugama i da ću ako mi ne vrate naplaćena sredstva isto poduzeti druge pravne korake koji su mi na raspolaganju kako bi do njih došao a uz to da ću ih prijaviti zbog lažnog oglašavanja i prevare. Premda sam bio skeptičan novci su u punom iznosu vraćeni u roku od 5 dana.
Pa ti predlažem uradi isto
 
Da platio sam karticom, uzeo sam 3 mj ali koristio manje, stranica je bila bezveze i nisam više dolazio, nakon 3 mj su mi produzili sami, sada mi je doso mail od firme koja naplaćuje dugove...
 
Da ti objasnim to kao pravnik . ali u kratkim crtama. Ti si se registrirao i naravno potpisao / prihvatio njihove uvijete poslovanja/ dao podatke bankovne kartice i pretplata ti je krenula . Sve dok ti na njihovoj stranici ne od značiš #next month bilig tebi će se redovito skidati pretplata i zakonski im ne možeš ništa. Ponavljam uvijeti poslovanja.
 
Evo mog iskustva, odmah sam pisao tehničkoj podršci i odgovorili su mi da nisam ništa dužan, iako mi nisu više skidali sa kartice a prošlo je dosta od te moje prve uplate za članstvo na jedan mjesec.
 
Da ti objasnim to kao pravnik . ali u kratkim crtama. Ti si se registrirao i naravno potpisao / prihvatio njihove uvijete poslovanja/ dao podatke bankovne kartice i pretplata ti je krenula . Sve dok ti na njihovoj stranici ne od značiš #next month bilig tebi će se redovito skidati pretplata i zakonski im ne možeš ništa. Ponavljam uvijeti poslovanja.
ti si glup pravnik...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh