Sex u termama Jezercica

Ja uopće ne razumijem kako netko može imati seks u sauni, kada stalno netko ulazi-izlazi.. Jedino da se dogovoriš sa parom, ali što sa ostalim ljudima onda? Pa ne možeš se zaključati ili zabraniti nekome da uđe unutra. Jedino onda kad je manja gužva, a kad je to ne znam. Seks u samom bazenu ili jaccuzziju mi je nekako realniji. Ili u garderobi ili možda pod tušem nekako. Ali, ovo isto ne kužim.
Za nas je sauna izlog, ako nam se neki svidi, nastavak kod nas u sobi :)
 
Ja uopće ne razumijem kako netko može imati seks u sauni, kada stalno netko ulazi-izlazi.. Jedino da se dogovoriš sa parom, ali što sa ostalim ljudima onda? Pa ne možeš se zaključati ili zabraniti nekome da uđe unutra. Jedino onda kad je manja gužva, a kad je to ne znam. Seks u samom bazenu ili jaccuzziju mi je nekako realniji. Ili u garderobi ili možda pod tušem nekako. Ali, ovo isto ne kužim.
Realniji je svakako u garderobi imati seks
 
Danas i sutra u Tuheljskim toplicama ,stariji muskarci i parovi za akciju slobodno se javite. Mlad, obrijan, dobro izgledam i volim zabavu sa starijima i urednima
 
Dakle prvo se ide u saunu i onda se tamo pokazuje.

Ako se nekom paru svidiš, onda te oni pozovu u sobu pa bude akcije.

Jesam to dobro shvatio?
 
Frend bude s suprugom 17.i 18.02. ili u termama jezercici ili u Villu Magdaleni(jos tocno moraju odluciti).Zena ne zeli nista dogovarati,ali budu spremni za akciju ako im se netko svidi.U obzir dolaze solo decki,solo cure i parovi.Frend nije aktivan tu pa me zamolio da ja napisem.Ja bi isao s njima ali nemogu zbog njegove supruge(ne zeli nista s nekim poznatim,a i ona nezna da njezin muz takve stvari govori frendovima).Pa ako tko zeli probati da si zna planirati za datum,a za lokaciju tocno napisem kad mi javi.Sretno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh