Sex u termama Jezercica

Povremeno odem sa dragom u Jezercicu u saune. Ok saune, u dva dijela: turska (relativno mala, za 4 ljudi recimo), finska i veci jacuzzi u donjem dijelu, i na katu/gornjem dijelu mislim da dvije finske i vanjski manji jacuzzi. Mi odlazimo radnim danima, i nema guzve, nema ljudi, a samim time ni akcije nikakve. Sad zadnje jedan par u donjem dijelu koji se pridrzavao svih propisa (u spa zoni si gol, cak i u jacuzziu), dok u gornjem dijelu mladji par u kupacima. Dakle, idealna sauna za sauniranje. I nista drugo... Minus je i radno vrijeme - do 21.00, s tim da se svjetla pale vec u 20.45
Jel trazite zgodnog decka mozda?
 
Možda malo glupo pitanje ali nikad nisam bio u sauni...kaj ne postoje muška i ženska sauna? I kaj su ljudi tamo stvarno goli? Koliko sam čuo moraš ručnikom pokriti genitalije. I koliko znam tamo je gusta para, jel se vidi išta dalje od prsta pred nosom?
Čitam malo temu i nije mi jasno, kak netko može drkati ili se seksati u toplicama? Jebote pa netko bi pozvao policiju da to vidi. Doduše zadnji put sam bio u toplicama ko klinac, ali ono...
 
Možda malo glupo pitanje ali nikad nisam bio u sauni...kaj ne postoje muška i ženska sauna? I kaj su ljudi tamo stvarno goli? Koliko sam čuo moraš ručnikom pokriti genitalije. I koliko znam tamo je gusta para, jel se vidi išta dalje od prsta pred nosom?
Čitam malo temu i nije mi jasno, kak netko može drkati ili se seksati u toplicama? Jebote pa netko bi pozvao policiju da to vidi. Doduše zadnji put sam bio u toplicama ko klinac, ali ono...
Iskreno i mene zanima sve ovo sto ste napisali,dosta toga mi je nejasno,volio bi da mi netko iskreno napise,ima li sexa u sauni i da li se moze biti gol?
 
ne znam za ove toplice, ali u sauni nema pare kao u filmovima, sve se vidi. Samo je jako vruce i tjt. Ovisi tko zeli kakvu saunu tj s kakvom unutarnjom temperaturom.
 
Ja uopće ne razumijem kako netko može imati seks u sauni, kada stalno netko ulazi-izlazi.. Jedino da se dogovoriš sa parom, ali što sa ostalim ljudima onda? Pa ne možeš se zaključati ili zabraniti nekome da uđe unutra. Jedino onda kad je manja gužva, a kad je to ne znam. Seks u samom bazenu ili jaccuzziju mi je nekako realniji. Ili u garderobi ili možda pod tušem nekako. Ali, ovo isto ne kužim.
 
Možda malo glupo pitanje ali nikad nisam bio u sauni...kaj ne postoje muška i ženska sauna? I kaj su ljudi tamo stvarno goli? Koliko sam čuo moraš ručnikom pokriti genitalije. I koliko znam tamo je gusta para, jel se vidi išta dalje od prsta pred nosom?
Čitam malo temu i nije mi jasno, kak netko može drkati ili se seksati u toplicama? Jebote pa netko bi pozvao policiju da to vidi. Doduše zadnji put sam bio u toplicama ko klinac, ali ono...
Saune su za oba spola i da, gol si i prekriven ručnikom. Para nije pregusta, više je vruće i sparno, ali se sve vidi. Ostalo i meni nije baš jasno, jedino da je u bazenu ili jaccuzziju kad nema puno ljudi.
 
Ja i zena uskoro planiramo u Tuheljske toplice i trazimo normalnu zensku osobu za druzenje,po mogucnosti slobodnu ili rastavljenu jer ne zelimo probleme.Ako ima koja neka se slobodno javi u privatnoj poruci.Ne trazimo slike,samo da je normalna u glavi,a druzenje je o nasem trosku.Muskarci i parovi nas ne zanimaju.
 
U Tuheljskima idioti upalili svjetlo od kojeg te zaboli glava u dvije sobe za odmor gdje je uvijek bilo akcije, sad nema ništa, uglavnom su te dvije sobe prazne. Tu i tam nešto bude na vodenim krevetima. U saunama se ne sexa, bogati, kaj ste tak tupsavi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh