Sex u autu - iskustva?

Jel ima možda dama koja bi se provela malo samnom po gradu, volvo v40 kožna sjedala, iza 22, ne mora ništa biti, a i može, opuštanje, parovi su također dobrodošli.
WhatsApp 0955314419
 
Ima li netko za akcije vcrs u kamionu Buzin,parking supernove 0924090680
A jesi diskretan u 3pm.
Naučit ćeš kad ti jednom banu klošari sa značkama dok kurvariš...ili još gore klošari bez značke, al isto nose palice. Pa ćeš besplatno vozit taj tjedan. Znam da je teško al daj malo razmišljaj o svojoj sigurnosti.
 
A jesi diskretan u 3pm.
Naučit ćeš kad ti jednom banu klošari sa značkama dok kurvariš...ili još gore klošari bez značke, al isto nose palice. Pa ćeš besplatno vozit taj tjedan. Znam da je teško al daj malo razmišljaj o svojoj sigurnosti.
Pravi vozač u međunarodnoj uvijek potroši od jednog tjedna zaradu na " prijateljice noči"... u Italiji nisam imao problema ni sa Rumunjskim gypsijima, jos su mi dopeljali curu sto sam si odabrao, ako si korektan i oni su, vani ama bas nigdje nisam nikada imao problema, od bliskog Istoka, do dalekog Sjevera...ali po Zagrebu jesam a najvise od " pederskih" PO inspektora koji su vodili " biznis, tamo pred 10-ak god, dok ih nisu pohvatali i zamijenili. I da dok imas prave krevete u xxl kabini nema tog luksuznog auta u kojem mos prašit kao u kamionu....
Saluti dal Friuli, mio signore;)!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh