Seks na javnom mjestu

volimmasaze

New member
Zanimaju me vaša iskustva seksa na javnim mjestima. Naime pali me seks izvan stana/kuće ma gdje to bilo, pa čak i dvorište same kuće. Pali me činjenica da me netko vidi ili gleda dok se seksam s djevojkom.
Imao sam dosta seksa vani i priliku se jednom seksati na plaži s vrlo malo ljudi gdje je jedan par bio udaljen od nas svega par metara.
Bili smo na plaži na jadranu, neka usamljena uvala gdje uglavnom nema gotovo nikoga, zna biti svega nekoliko ljudi. Bio sam s curom i bili smo malo skriveni u grmlju i odlučili smo se goli sunčati. Kako smo se sunčali smo se pomalo i dirali i naravno napalili. Nekoliko metara od nas iza grmlja bio je drugi par koji nas nije direktno vidio, ali ako bi se zagledali mogli bi vidjeti da se nešto seksualno događa. Tako smo se poseksali i nastojali biti što tiši. Toliko smo se napalili da je seks bio gotov za svega nekoliko minuta.
Osjećaj da je netko u takvoj neposrednoj blizini i da nas može vidjeti pa čak i da nas vidi i nastavi gledati nam je bio fenomenalan.

Podijelite svoja iskustva detaljna :)
 
Mislim da priča nije baš toliko nevjerojatna da bi bila izmišljena. Ako si ikada s djevojskom posjetio neke osmljene ili nudističke plaže vjerujem da bi doživio slično iskustvo :)
 
cura mi je pušila u kinu, dok su pored nas sjedile još dvije cure, poslije filma kad su se upalila svjetla jedna me pogledala i slatko mi se nasmijala
 
1.U bolnici u sobi imao prvo pušenje onda sex,dva dana zaredom sa dvije različite osobe…
2.U bolnici u wc-u…
3.U autobusu pušenje…
4.na plaži…
5.na livadi u parku…i ostalim šumicama
6.na bazenu,nekoliko puta(svlačionica)
 
Ima od toga vec nekih 10-11 godina…
Ali,urezalo se u sjećanje…Da,dobro je doslo u trenutku kad ti nije do ničega,bas iz pepela diže…🤗
 
Zanimaju me vaša iskustva seksa na javnim mjestima. Naime pali me seks izvan stana/kuće ma gdje to bilo, pa čak i dvorište same kuće. Pali me činjenica da me netko vidi ili gleda dok se seksam s djevojkom.
Imao sam dosta seksa vani i priliku se jednom seksati na plaži s vrlo malo ljudi gdje je jedan par bio udaljen od nas svega par metara.
Bili smo na plaži na jadranu, neka usamljena uvala gdje uglavnom nema gotovo nikoga, zna biti svega nekoliko ljudi. Bio sam s curom i bili smo malo skriveni u grmlju i odlučili smo se goli sunčati. Kako smo se sunčali smo se pomalo i dirali i naravno napalili. Nekoliko metara od nas iza grmlja bio je drugi par koji nas nije direktno vidio, ali ako bi se zagledali mogli bi vidjeti da se nešto seksualno događa. Tako smo se poseksali i nastojali biti što tiši. Toliko smo se napalili da je seks bio gotov za svega nekoliko minuta.
Osjećaj da je netko u takvoj neposrednoj blizini i da nas može vidjeti pa čak i da nas vidi i nastavi gledati nam je bio fenomenalan.

Podijelite svoja iskustva detaljna :)
Pa ovako: Jednom prilikom kada smo ja i cura išli do Splita sjedili smo na zadnjim mjestima pošto je ona uvijek bila napaljena u jednom momentu me je počela dirati po k...i zatim ga je počela sisati.Posto je bila u nekoj haljini bez gaćica samo je odjedamput sjela na moj p.. i uživala.Jednom prilikom kada smo išli vlakom do mog grada (Kutine) stajali smo između kupea i počeli smo se dodirivati i zatim jebati.Jednom prilikom smo bili prisiljeni da odemo kod jednog jezera i tamo smo obavili svoje potrebe.Znaci uživali smo,bila je starija od mene nekih 6god.
 
Iznenađujuće je kako se dogodi na raznim mjestima :D gotovo da se može očekivati iza svakog kuta da se neko potajno seksa :D
 
Iznenađujuće je kako se dogodi na raznim mjestima :D gotovo da se može očekivati iza svakog kuta da se neko potajno seksa :D
Meni se dogodilo polujavno... Popodnevni odmor, bio sam zloćko koji dirka ženu... Napalila se... Zajahala me, ispuštala zvukove... Bolio ju je kurac tko gleda ili sluša... Bili smo u kući, ali je prozor na doslovno 2 metra od tratovara... Idućih dana neke susjede su me gledale sa osmjehom i došaptavale se i cerekale... Bilo je spontano, a činjenica da nas je netko čuo i vidio nas je dodatno napalilo... Bilo je jebeno buraz!!😃😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh