Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Gospodo, jedno pitanje da se uvjerim jesam retardiran il kaj.
Meni ni jedan od ovih linkova ne radi. Odnosno odvede me na login page.
Jel treba imat placen seeking da bi dopustio da vidim te profile ili nes radim krivo.
Razmišljam uplatit, no za sad samo gledam kaj se nudi i jel se može nešto nac bez predugog ulaganja vremena i novca, nego više na oš neš pristup.
 
posljednja izmjena od urednika:
Gospodo, jedno pitanje da se uvjerim jesam retardiran il kaj.
Meni ni jedan od ovih linkova ne radi. Odnosno odvede me na login page.
Jel treba imat placen seeking da bi dopustio da vidim te profile ili nes radim krivo.
Razmišljam uplatit, no za sad samo gledam kaj se nudi i jel se može nešto nac bez predugog ulaganja vremena i novca, nego više na oš neš pristup.
ako si logiran onda ti ne nudi log in nego odvede na link. registrirat se možeš i bez da platiš
 
posljednja izmjena od urednika:
posljednja izmjena od urednika:
jeste imali kakvih losih iskustava? tipa prijetnji ili slicno, jer se nikad na kraju ne zna tko je iza profila.. ili vecinom ispadne cura neka tuka i trazis dalje :D
 
jeste imali kakvih losih iskustava? tipa prijetnji ili slicno, jer se nikad na kraju ne zna tko je iza profila.. ili vecinom ispadne cura neka tuka i trazis dalje :D
ja na takvim aplikacijama nikad nisam imao iskustva prijetnji valjda zato jer imam 2 metra i 100 kila ali zna biti lažnih profila svugdje na to nasjednem. ali kad tad kad se bliži nalazak uživo onda uvijek počne smrdit lagano 😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh