Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

SA je dobra stranica za naći nekoga. Mogu reći da u Varaždinu ima cura koje su na SA. S time da nije nužno da se one oglašavaju da su iz Varaždina ili nekih od gradova. Najčešće su pod Zg. Ali na SA treba i dosta vremena da se nađe nešto po ukusu...
 
posljednja izmjena od urednika:
Malo sam pogledao forum i ono sto me bode u oci je da svi pisu kako nema nikog u Karlovackoj i Varazdinskoj zupaniji i svi su spremni dati bubreg za kontakt od nekog odrona kojeg ne bih dotaknuo stapom da ona meni plati 10.000 eura. E, sad, iz iskustva govorim da su Varazdinke, Karlovcanke i Koprivnicanke "najlakse" u Hrvatskoj i da se bar u tim gradovima moze naci dosta super komada koje su spremne pokloniti svoje vrijeme, paznju i sve ostalo za nekoliko stotina do tisucu eura (ovisno o provedenom vremenu). Naravno, takve se ne nalaze na raznim oglasnicima, preporucam SA
Dodao bih i Čakovec u kategoriju gradova koje si spomenuo. Pogotovo jer ovdje pričamo prije svega o Seekingu (tko zna, zna). U zadnje vrijeme primijećujem i sve više Slavonki spremnih za akciju i dogovore. Tko ima novaca i zna gdje treba tražiti neće nigdje biti suh, naravno.
 
Dodao bih i Čakovec u kategoriju gradova koje si spomenuo. Pogotovo jer ovdje pričamo prije svega o Seekingu (tko zna, zna). U zadnje vrijeme primijećujem i sve više Slavonki spremnih za akciju i dogovore. Tko ima novaca i zna gdje treba tražiti neće nigdje biti suh, naravno.
Zadnja recenica mojeg posta bi trebala glasiti otprilike ovako: "Naravno, takve se ne nalaze na raznim oglasnicima, preporucam SA, Tinder i osobni pristup curama (nevjerojatno koliko je ova zadnja metoda ucinkovita)". Medjutim, admin je iz nekog razloga izbrisao sve sto se pojavljuje iza SA.
 
Puno sere i trebas izgledati kao maneken. Bira jako s kim ce se vidjeti. Imao njen kontakt jos prije ali mi se nije dalo s njom vidjati i nije mi nista special
Lady C je upravo ono sto ne treba traziti na Seekingu. Cura je klasicna prostitutka, ne bira ni malo ako joj ponudis dovoljno love. Vise od 2/3 cura na Seekingu traze zapravo jednog sponzora koji im je i osobno simpatican, a ostala trecina profila se svodi na prijevare i obicne prostitutke koje se tu reklamiraju jer im to donosi bolju cijenu i visi status nego da se reklamiraju na PO. Lady C je upravo ova potonja. Da se razumijemo, nije ona losa u akciji, ali ako netko zeli pravi sugar baby experience, ona nije ta.
 
posljednja izmjena od urednika:
Lady C je upravo ono sto ne treba traziti na Seekingu. Cura je klasicna prostitutka, ne bira ni malo ako joj ponudis dovoljno love. Vise od 2/3 cura na Seekingu traze zapravo jednog sponzora koji im je i osobno simpatican, a ostala trecina profila se svodi na prijevare i obicne prostitutke koje se tu reklamiraju jer im to donosi bolju cijenu i visi status nego da se reklamiraju na PO. Lady C je upravo ova potonja. Da se razumijemo, nije ona losa u akciji, ali ako netko zeli pravi sugar baby experience, ona nije ta.
Tocno
 
Lady C je upravo ono sto ne treba traziti na Seekingu. Cura je klasicna prostitutka, ne bira ni malo ako joj ponudis dovoljno love. Vise od 2/3 cura na Seekingu traze zapravo jednog sponzora koji im je i osobno simpatican, a ostala trecina profila se svodi na prijevare i obicne prostitutke koje se tu reklamiraju jer im to donosi bolju cijenu i visi status nego da se reklamiraju na PO. Lady C je upravo ova potonja. Da se razumijemo, nije ona losa u akciji, ali ako netko zeli pravi sugar baby experience, ona nije ta.
Isto vrijedi i za VanessaLaVie koja trazi da joj ponudis cifru da bi onda isao kod nje u njen prostor. Mudro ne zeli reci nista konkretno vec ti moras nuditi i ako joj se me svidja ponuda ili pitas nesto bahato te blokira
 
Isto vrijedi i za VanessaLaVie koja trazi da joj ponudis cifru da bi onda isao kod nje u njen prostor. Mudro ne zeli reci nista konkretno vec ti moras nuditi i ako joj se me svidja ponuda ili pitas nesto bahato te blokira
A gle,to ti je modus operandi većine cura na SA.Druga opcija je da ju pitaš koliko je ppm na privat i onda bubne cifru koju uvijek možeš smanjiti.......
 
Isto vrijedi i za VanessaLaVie koja trazi da joj ponudis cifru da bi onda isao kod nje u njen prostor. Mudro ne zeli reci nista konkretno vec ti moras nuditi i ako joj se me svidja ponuda ili pitas nesto bahato te blokira
VanessaLaVie je meni rekla da ne radi nista ispod 500, napisa sam joj da cu joj se javit kad skupim 😂😂😂

Jasno je meni sta bi one htjele (da sto manje naprave za sto vece pare) ali iskreno sumnjam da im posao bas cvate po ovom modelu
 
Lady C je upravo ono sto ne treba traziti na Seekingu. Cura je klasicna prostitutka, ne bira ni malo ako joj ponudis dovoljno love. Vise od 2/3 cura na Seekingu traze zapravo jednog sponzora koji im je i osobno simpatican, a ostala trecina profila se svodi na prijevare i obicne prostitutke koje se tu reklamiraju jer im to donosi bolju cijenu i visi status nego da se reklamiraju na PO. Lady C je upravo ova potonja. Da se razumijemo, nije ona losa u akciji, ali ako netko zeli pravi sugar baby experience, ona nije ta.
Ako govoris iz iskustva da nije losa u akciji, cak sam u iskusenju da probam…
 
Ne vrijedi tih para. Nikad ne bi platio takvoj ni bilo kojoj to. Pazi jos moras do nje ici. Silikenjara
vidiš da joj na profilu piše “a girl with a master’s degree in finance” 😅 očito sve one imaju računicu krenu s metodom APP. meni je odavno Melanie (mislim da se tako zvao profil) tražila 1000€, pa je spustila na 500 jer sam joj sladak, onda 300 i na kraju me pitala koliko ja nudim. sve bi one kruva bez motike
 
vidiš da joj na profilu piše “a girl with a master’s degree in finance” 😅 očito sve one imaju računicu krenu s metodom APP. meni je odavno Melanie (mislim da se tako zvao profil) tražila 1000€, pa je spustila na 500 jer sam joj sladak, onda 300 i na kraju me pitala koliko ja nudim. sve bi one kruva bez motike
Ja sam toj Melanie pristao dati 500, jesam i budala :), mada je opcenito ona cudna
 
Vratio sam se na seeking nakon nekog vremena, cini mi se da je ponuda slabija u Zagrebu nego ranijez nudi se ova LadyC, Vanesaa, Laura69, ali sve mi je to nekako umjetno, isikikonirano.

Ima li ko za preporuciti neku obicniju djevojku, studenticu da se dobro jebe, nemam problem da platim i 1000e za susret ako valja.
ponuda je očito svugdi puno lošija, takvih se nekad moglo naći i na badoo i na tinderu za free ali jbg sad u zadnje vrijeme bome ništa. pokušavam ovu ScarlettVix sa seekinga ima li ko kakva iskustva s njom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh