Sandra Banja Luka

Ženu jebu svi bez kondoma i svršavaju u pičku i šupak i u usta i proguta do zadnje kapi sperme. Sigurna je 100% i definitivno kod nje nećeš sigurno nikaj skupit 🫣 Narode navali 😂😂😂🤮🤮🤮
 
Ti si joj makro ili kaj?? Da to je istina pošto sam bio kod nje i još nekoliko frendova i svi su jebali bez i punili,zato ne seri ti koji braniš droljetinu i čemu ideš lagati kad svi koji su bili kod nje znaju da se jebe bez kondoma i da je možeš puniti i da guta spermu. Pa svi klijenti su joj tu na stranici i svi su jebali bez kondoma 🤔
 
Ti si joj makro ili kaj?? Da to je istina pošto sam bio kod nje i još nekoliko frendova i svi su jebali bez i punili,zato ne seri ti koji braniš droljetinu i čemu ideš lagati kad svi koji su bili kod nje znaju da se jebe bez kondoma i da je možeš puniti i da guta spermu. Pa svi klijen josti su joj tu na stranici i svi su jebali bez kondoma 🤔
To je tvoj slucaj haha i nebranim ja nikog samo kazem da nisi u pravu a nek se javi onda jos neko sa foruma ko ju je jebo
 
Zašto govoriš da to nije istina,ja kažem da je i bio sam sa njom i znam iz prve ruke kako stvari stoje. Zašto bi se ljudi sa foruma tebi ispovjedali i kaj tebe to toliko zanima??? Nije li malo prečudna tvoja spika,pa izvjesna tako godinama radi i kaj sad 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh