Sa koliko ste eskort dama dijelili lijepe trenutke?

A ko bi to brojio.
S tim sportom se bavim več preko 25 godina, 1 do 2 puta mjesečno, i skoro nikad kod iste.
 
Koje?
Brojeve imaš po oglasnicima, smokvi, na raznim stranicama, pa u hrvatskoj sam bio samo sa nekoliko njih, najviše u Sloveniji. U ZG sam bio jedno tri puta sa nekim parom, on muzičar samo promatrao a ona prava gazela, crna visoka oko 180, studirala politologiju, a oba izvorom iz Sarajeva. Več je to prošlo jedno 10 12 godina in ne vjerujem da bi ti broj šta značio.
 
Koje?
Brojeve imaš po oglasnicima, smokvi, na raznim stranicama, pa u hrvatskoj sam bio samo sa nekoliko njih, najviše u Sloveniji. U ZG sam bio jedno tri puta sa nekim parom, on muzičar samo promatrao a ona prava gazela, crna visoka oko 180, studirala politologiju, a oba izvorom iz Sarajeva. Več je to prošlo jedno 10 12 godina in ne vjerujem da bi ti broj šta značio.
ja trazim pa ne mogu naci broj samo neki pederi jbt
ako možeš daj pošalji broj ili dva zelim probat771@gmail.com
 
ja trazim pa ne mogu naci broj samo neki pederi jbt
ako možeš daj pošalji broj ili dva zelim probat771@gmail.com
A jedino u ZG mos nac nešto i to je po meni ege najbolji, ST je lošiji od ZGa dosta al i vamo se znaju trefit neke dobre ženske, ova Daniela iz španjolske redovito dolazi ona je meni recimo najbolja kod koje san bia a bia san kod masu njih. Ovo ostalo u RH nista uključujući Bjelovar
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh