RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Pozdrav ljudi , ovako , da li mozda netko zna neki site na kojem si siguran da je ono sto pise i sto je na slici da ces dobiti , treba mi nesto provjereno da se moze dogovoriti cjelonocno druzenje , recimo za momacku , dvije cure , bilo bi idealne da pricaju nas jezik(srpski,slovenski,hrvatski)
Ako moze (moze i u privatnoj poruci) kontakt cura ili ime site , EGE mi po tom pitanju nije dobar nikako
Hvala ❤️
 
Ljudi imam pitanje!dal netko od vas ovdje zna dal ona mala Antea Ajbek ide za pare?ja sam joj ponudio pa nece!mozda cifra nije dovoljna!nes sam se za nju zakacio i ne pustam hahahaha
 

Ajmo starfakeri, ko isproba ovu nek se javi... Na slikama mi je predobra da bi bila istina
Bio sam ja kad je bila u Poreču. Nije sa slike ali je jakooo blizu. Ili si je u međuvremenu napravila sise :)
Uglavnom izgled top, sise iako napravljene, jedne od boljih. Lak dogovor, voli ga u pak vise nego na zlicu pojest. Bio pola sata i nakon tusiranja kita opet pokazuje znakove zivota, ona lezi na krevetu i nogom mi krene skidati bokserice... buduci da nisam imao vise snage, samo sam se zahvalio i najavio repete drugi dan, ali ipak nisam vise bio. Ponovim svakako kad opet bude u blizini.
9/10.. da zna engleski bilo bi 10/10
 
Pozdrav ljudi,
Poznaje li netko Danijelu sa Srdoča.
Bio sam sa njom i zena je fantasticna,mislim da je udata ali pred razvodom pa se voli provoditi
Ostao bez njenog broja pa ako tko ima😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh