RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije


Sinoc bio kod nje, 1h 150e
Procitao nekoliko dobrih recenzija i odlucio probat...
Apartman solidan, krevet cist i uredan, kupaona horor
Ona je bomba, sto se izgleda tice 10/10
Engleski jako slab,translate zakon
Vidno umorna i za mene nezainteresirana, izgleda da sam jedan od malera ili sam ruzan:LOL:
Sex osrednji kao i pusenje koje je bez kondoma.

sve u svemu ja sam lose prosao, ocijena 5/10

vama dragi momci puno srece, nije da izbjegavate ali ako je ona od volje ja vjerujem da to moze bit puno puno bolje
 

Sinoc bio kod nje, 1h 150e
Procitao nekoliko dobrih recenzija i odlucio probat...
Apartman solidan, krevet cist i uredan, kupaona horor
Ona je bomba, sto se izgleda tice 10/10
Engleski jako slab,translate zakon
Vidno umorna i za mene nezainteresirana, izgleda da sam jedan od malera ili sam ruzan:LOL:
Sex osrednji kao i pusenje koje je bez kondoma.

sve u svemu ja sam lose prosao, ocijena 5/10

vama dragi momci puno srece, nije da izbjegavate ali ako je ona od volje ja vjerujem da to moze bit puno puno bolje

Za izgled se slažem da je mala bomba i u pravilu ja vrlo rijetko naletim na neku od ovih braziliki koje meni top izgledaju da mi s njima bude dobro jer sam izrazito zahtjevan po nekim pitanjima. Uglavnom to uvijek bude odrađeno mehanički kao na traci i vidiš da jedva čeka da te se riješi ali baš s njom mi je uvijek super. Mislim da tu dosta igra ulogu i kako klikneš s nekim. Engleski ne kuži ni kurca pa je komunikacija malo otežana i samo zato 9/10, inače sve ostalo je meni osobno 10/10.
 

Sinoc bio kod nje, 1h 150e
Procitao nekoliko dobrih recenzija i odlucio probat...
Apartman solidan, krevet cist i uredan, kupaona horor
Ona je bomba, sto se izgleda tice 10/10
Engleski jako slab,translate zakon
Vidno umorna i za mene nezainteresirana, izgleda da sam jedan od malera ili sam ruzan:LOL:
Sex osrednji kao i pusenje koje je bez kondoma.

sve u svemu ja sam lose prosao, ocijena 5/10

vama dragi momci puno srece, nije da izbjegavate ali ako je ona od volje ja vjerujem da to moze bit puno puno bolje
Pozz... ja bio prekujucer kod nje u ponoc.... i sve top bilo, od pusenja do sexa, bas bas se trudila... pravi gfe..jedan od boljih, a ona mi bas bila napeta... da je do petka ovdje... cini se da je bas bila umorna kad si ti bio...
 
Za izgled se slažem da je mala bomba i u pravilu ja vrlo rijetko naletim na neku od ovih braziliki koje meni top izgledaju da mi s njima bude dobro jer sam izrazito zahtjevan po nekim pitanjima. Uglavnom to uvijek bude odrađeno mehanički kao na traci i vidiš da jedva čeka da te se riješi ali baš s njom mi je uvijek super. Mislim da tu dosta igra ulogu i kako klikneš s nekim. Engleski ne kuži ni kurca pa je komunikacija malo otežana i samo zato 9/10, inače sve ostalo je meni osobno 10/10

Za izgled se slažem da je mala bomba i u pravilu ja vrlo rijetko naletim na neku od ovih braziliki koje meni top izgledaju da mi s njima bude dobro jer sam izrazito zahtjevan po nekim pitanjima. Uglavnom to uvijek bude odrađeno mehanički kao na traci i vidiš da jedva čeka da te se riješi ali baš s njom mi je uvijek super. Mislim da tu dosta igra ulogu i kako klikneš s nekim. Engleski ne kuži ni kurca pa je komunikacija malo otežana i samo zato 9/10, inače sve ostalo je meni osobno 10/10.
Slazem se sa tobom u potpunosti...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh