RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Jučer posjetio ovu curu:
Lak dogovor, lako naći lokaciju.... "sitna", lijepo tjelo, prirodne sise, bradavice jako reaktivne, mala tvrda guza.. i tu završavaju pohvale.... Apartman dosta velik, ali akacija se odvija u jedan sobićek 2x2, na jednom dječijem krevetu, pokrivenom sa smeđom vunenom dekom (??!!)... Obzirom da me ima (1.95m/120 kg) i mala je shvatila da to na krevetu nebu išlo i predložila da to obavimo nekako na nogama kako bi krevet preživio... (mislio da se šali), iako na onoj deki nema šanse da se legnem... uglavnom može se dirati ali za nešto više, lizanje bradavica i sl. sve ide doplata... 6 puta sam napomenuo da ga puši bez ruka a ona dalje rukama drka dok ga puši, kako bi me čim prije matirala... pomalo ulazim u turn off situaciju i počinjem biti raspižđen...
bacim ju na krevet, okrenem ju u doggy, krevet škripi i moli skupa s menom da sve završi čim prije i da idem na pivo... 10 min i kalvarija gotova...
.. uglavnom ja se ne vračam
 
Jedna od najzgodnijih crnki 🇧🇷 voli se nabijati, ali sva ubrzana, malo njrugava, no english, mozda joj nije dan il joj nisam lego bo. Ali je top u kompletu 3.5/5.
 

Pozdrav...dugo sam u ovome ali novi ovdje na forumu...
NEmogu ništa naći za barby pa me zanima ako je netko bio da podjeli iskustvo...
Radi ti samo outcall. Bio sam pred nekih 6mj...starija zenska ali dosta zgodna i utegnuta. Oblaci se po zelji sto god ti pase (prije se dogovori) Ne gleda uopce na. sat, mislim da smo mi nekih dobrih 1:30h ostali. Pusenje vrhunsko, sex voli sve poze i uziva u tome. Ako volis starije, preporuka.
 
Možda najbolje da iskrene recenzije šaljete na PM pošto ovo postaje forum gdje se kurve raspravljaju s klijentima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh