RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije


Upravo se vratio od marie,fernande ili kako se već zove. Nalazi se u ciottinovoj ulici. Uglavnom. O njoj je već dosta pisano, sve prva liga, jedno jako lijepo iskustvo..pravi GFE, I odlična akcija.. jako ugodna, priča ok engleski, taman za sporazumit se..
Kaže da je još 2 dana tu kod nas pa se vraća za Brazil, stoga topla preporuka tko još nije bio nek ode.
 

Upravo se vratio od marie,fernande ili kako se već zove. Nalazi se u ciottinovoj ulici. Uglavnom. O njoj je već dosta pisano, sve prva liga, jedno jako lijepo iskustvo..pravi GFE, I odlična akcija.. jako ugodna, priča ok engleski, taman za sporazumit se..
Kaže da je još 2 dana tu kod nas pa se vraća za Brazil, stoga topla preporuka tko još nije bio nek ode.
Ja sam bio kod nje prošli petak i subotu dok je bila u Osijeku, odlično bilo, ponovio bi opet svakako ako se vrati.
 
Inače i za Istru također na plavom oglasniku. Ili je osobni oglas ulizivački napisan, odmah sumnjiv - čitaj sranje prevara 😡, ili "normalno" napisan bez prenemaganja i obećanja brda i dolina, pa kao možda istinit. Naravno, traže pare SVE odreda. Jbg, gdje su radodajke Istre i Kvarnera, ove sve oće neke pare, domaće ili strane žene? 🤣
 
Nisu bonovi, dečki.. mir. Ne stignem. Jedino da vas sve poredam u gangbang pa ćemo se svi upoznat i macujte se. 🤣 kad navalite odjednom svi.. ubijete mi nekad i volju. Kakvi fetisi da vas gledam kak si međusobno pusite? Pa sa psima? Pa jeste vi normalni? 😅 Calma..tu sam ovo ljeto imam turneju po Dalmaciji.
I vi kažete doć pa mene sjebate. 🙃 Imat ćemo od sad komentare i sa moje strane strane. Laku noć.. 💦 😈
Lea. 💋
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh